Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Felső szomszéd állandóan...

Felső szomszéd állandóan zörög, most gyerekük is született év elején az ráadásként állandóan sír mit lehet csinálni ezzel mert már beleőrülök?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem lehet pihenni , éjszaka a gyerek sír, reggel a gyerek sír, nap közben nem tudom mit csinálnak de mintha csak úgy véletlenszerűen ütögetnék kalapáccsal a padlót ez meg egész nap változó intervallumban , este talán az egyedüli amikor csend van kivéve mikor a gyerek sír, de konkrétan hajnaltól estig folyamatosan hangot csapnak..


És tojnak rá azt mondták ez van , szívem szerint éjszaka mikor aludnak bömböltetném nekik a zenét, hogy akkor ők is kapjanak viszontba csak éppen ezzel más szomszédokkal is kiszúrnék..


Nem tudok olyanra gondolni amivel csak őket bosszantanám ahogy ők engem így, hogy felettem laknak.. pedig megérdemelnék mert egyáltalán nem törekednek a békés együttélésre, sőt ahogy észreveszem még direkt rá is tesznek


2022. júl. 29. 18:30
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
76%

Hát de most azzal hogy,sír a gyerek szerinted ők mit tudnak csinálni?

Nyílván nem ők siratják direkt hogy neked rossz legyen

.

2022. júl. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
55%

Az első gyerekem nagyon sokat sírt. Éjjel-nappal. ORvos szerint "a gyerek dolga, hogy sírjon". Én kikészültem teljesen. A sírás 2 éves kora körül ugyan alábbhagyott, de már 25 éves volt, mire kiderült, hgoy tejcukor érzékeny és refluxos.

Jólesett volna, ha valaki ott és akkor megkérdezi, segíthet-e... Talán nem lettem volna depressziós a kimerültségtől. Talán ha néha lett volna hetente egyszer egy (!) órám szabad...

Utána lett még három gyerekem, nem volt hasonló bajuk és én se borultam ki. Nyilván napi 3 óra alvás kevés egy anyának.

2022. júl. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

#1


Azzal semmit, bár ott is sokszor hallom, hogy letojják én 10 percig be se mennek hozzá.


De nem csak a sírást írtam, más dolgokat is csinálnak amik bosszantóak, egyszerűen hihetetlen, hogy felettem mindig ilyen albérlő csürhe van az egyik bulizik non stop meg ordibál most meg ez.


Én még arra is figyelek , hogy ne a sarkamon lépjek , stb, hogy ne zavarjam az alsó szomszédot én meg ilyen hülyéket kapok..

2022. júl. 29. 18:38
 4/24 anonim ***** válasza:
88%

"a gyerek dolga, hogy sírjon"

Na az ilyen dokinak is úgy felhelyezném a diplomáját oda, ahol ember még sosem járt, hogy csak na.

2022. júl. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

#2


Ne haragudj de ehhez mi köze mondjuk egy szomszédnak aki nem vállalta a te gyereked még is , ő sem tud aludni és egyszerűen megmérgezitek az életét ezzel, hogy kialvatlan lesz és nem tud pihenni

2022. júl. 29. 18:39
 6/24 anonim ***** válasza:
35%
Szar ügy, de ez van. Esetleg szerezz be füldugót.
2022. júl. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
61%
Nem akarlak elkeseríteni, de semmit nem tudsz csinálni. Ha sír a gyerek éjjel, ha napközben mászkálnak a lakásban, le ejtenek ezt azt, ez mind az élet része. Ha nem bömböltetik a zenét, verekednek, veszekednek, buliznak folyamatosan, akkor max megkérheted őket. De valószínű, az itteni stílusod alapján, hogy abból örök harag lesz. Vagy elköltözöl. A gyerekre nincs jogi megoldás.
2022. júl. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Mióta az élet része egész nap reggeltől estig kalapálás szerű hangokat adni, percenként leejteni valamit , "ugrálókötelezni" vagy nem tudom mit csinál de olyan és a többi egy panelben?


Nem csak a gyereksírással van gondom..

2022. júl. 29. 18:48
 9/24 anonim ***** válasza:
73%

Kérdező, próbáld megérteni, hogy az ilyen kopogás szerű hangokkal, hangos lépésekkel, leejtett tárgyakkal stb, még ha gyakran elő is fordul, a rendőrség nem foglalkozik. Amíg nem őrjöngenek, verekszenek, balhéznak, buliznak egész éjjel, addig NINCS számodra jogi segítség. A csendháborítás itt szerintem nem áll meg. Más jogalap meg mi lehet? Ha meg te kezdesz velük szemétkedni, attól függően, hogy meddig mész el, a végén még ők jelentenek fel téged.

Csak beszélni tudsz velük. Elhiszem, hogy téged zavarnak, de emeletes házban ez van.

2022. júl. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
68%
Nézd, nyugodtan menj el a rendőrségre, ha az ittenieknek nem hiszel,de hogy egy alapos kiröhögésen kívül nem történik semmi, az biztos. A költözés az egyetlen megoldás, ha ennyire zavar a zaj.
2022. júl. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!