Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit lehet tenni, ha a szomszéd...

Mit lehet tenni, ha a szomszédom üvöltözve kiabál, csapkod valamit a földhöz a leghihetetlenebb órákban?

Figyelt kérdés

A legvadabb órákban kezd el rendezkedni a lakásban pl. vasárnap éjfél előtt 20 perccel kezdi tologatni a szekrényeket, ágyat, falba fúrni valamit..


Felettem lakik, nem tudom pontosan mit, valami nagy súlyt rendszeresen a földhöz vág, amikor kiabál. Mintha bútorokat vágna a földhöz. Szerencsére nem vagyok ott, csak vizualizálom mik lehetnek ezek a hangok.

Lehet a barátnője?


Ma reggel 7.30 perckor kezdett neki a kiabálásnak "ajóku...va..nyáááádat!!" "b...azzzzdmeeeeeg" és még sorolhatnám. Eltudjátok képzelni.

Nem piás, mert befejezi és beül az autóba. Néhány óra múlva visszajön (mindig a tilosban parkol) megint jön az ordibálás-bútorok csapkodás, majd megint elhúz a kocsijával.



Borzasztó kellemetlen. Lehet holnap reggel 6-kor erre az üvöltözésre kellek, hogy felettem a mennyezet mindjárt' összeesik.


2022. okt. 28. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem elég egyértelmű:

1. szólsz neki

2. szólsz a közös képviselőnek

3. megkérdezed a szomszédokat, ők hallják-e, mert ha az előző kettő nem vezet eredményre, együtt hivatalos útra terelhetitek a dolgot

2022. okt. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

1. találkoztam vele a liftben, összerezzentem.. én biztos nem szólok neki a 40 kilós lány létemre

2. megtörtént, ők nem tudnak ezzel mit kezdeni.. ezt mondták.

3. kérdeztem a közös lakócsoportban, senki nem reagált.

2022. okt. 28. 21:35
 3/5 anonim ***** válasza:
24%
Akkor ez van, ezt kell szeretni.
2022. okt. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
33%

Jó, úgy baromi nehéz, ha nem is tudsz személyesen kommunikálni ("közös lakócsoportban" --> ez gondolom, valami Facebook-csoport; személyesen kellett volna kérdezni). Azzal meg tisztában lehetsz, hogy hazugság, amit a közös képviselő állít: ő csak nem akar ezzel mit kezdeni. Ezt is nyugodtan megmondhattad volna neki,


Mivel nem szeretnél semmilyen eljárás kezdeményezni, és más formában se szeretnél magadért kiállni, mégis mit szeretnél? Költözz el, vagy vegyél füldugót.

2022. okt. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Közös k-nak semmi köze ehhez, rendőrt kell hívni és kész.

A legjobb, ha azzal hívod őket, hogy szerinted épp a barátnőt üti

2022. okt. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!