Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi a leghihetetlenebb munkahel...

Mi a leghihetetlenebb munkahelyi sztorid?

Figyelt kérdés
Hogy csak egy példát említsek: 39 fokos lázzal feküdtem itthon, írtam smst a főnökömnek, hogy nem tudok bemenni, mert nagyon lázas vagyok. Erre kijött egy levél lázcsillapítóval, hogy vegyek be egyet, és utána induljak be dolgozni. Mondtam, hogy nem, erre ő, hogy oké, de akkor dolgozok e itthonról? Nem értette, hogy nem tudok, mert nagyon beteg vagyok.

2021. szept. 14. 08:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Egész napos tréning volt az új kollégáknak, szituációs gyakorlatok voltak.


Valaki fellökött egy széket és ahogy eldölt kiesett egy pisztoly a táskából, vki meg felkapta hogy jé, itt egy stuki.


Szerencsére nem tört ki a pánik.

2021. szept. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 evelin9436 válasza:
79%
étteremben beleköpött a munkatársam minden kajába amibe plusz vagy kevesebb dolgot kértek.. undorító
2021. szept. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Vesegörcsöt kaptam az irodában. Frankó volt...
2021. szept. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
Rókáztam egy nagyot az iroda közepére. Elég kellemetlen szitu volt.
2021. szept. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%
Megkérdezhetem hogy mire a lepontozás? 4-es vagyok.
2021. szept. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Hogy a legszebb öröm a káröröm!

A volt főnök átrendezte az egyik csapat beosztását, 20 ezret csokkent a fizu. Mikor panaszkodtak miatta azt vágta rá hogy 20 ezer nem nagy összeg, ne sirjanak.

Rá egy évre a nagyfőnök meg őt rakta át alacsonyabb beosztasba, 200 ezret csokkent a fizuja.

Meg így is átlag felett keres, de nap mint nap látni a savanyu fejet, hogy most neki kell ugrálni es nem ő ugraltat 70 embert, egyszeruen megfizethetetlen.

2021. szept. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Elküldtek mentoringra a szomszédos szárnyba és egy távolabbi kollégám leültetett és elkezdte baromi bénán magyarázni nekem a technológiát, amiben 2 éve dolgoztam. Mikor látta rajtam a döbbenet és az unalom keverékét, kedvesen hozzátette, hogy tudom, hogy ez sok így egyszerre, de muszáj beletanulnod, különben nem dolgozhatsz itt tovább.


Na akkor mentem ki a teremből. 😂

2021. szept. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Robogóval jártam dolgozni, útközben egyszer eltört a kormány rögzítés, és előre billent az egész kormány fékkarostul mindenestül. Késni nem akartam, úgy hogy kitaláltam, hogy ha balkézzel fogom a kilométer órát, azzal tudom irányítani az első kereket jobb kézzel tudom húzni a gázkart, csak épp fékezni nem tudtam. Így szépen lassan be is értem, csak az volt a gond, hogy a munkahelyem bejárata előtt van egy lejtős rész, ahol felgyorsultam. Porta konténer, mellette forgó villás kapu a kártyával gyalogosan belépőknek, mellette beton virágtartó, mellette sorompó és 2 oldalân kártya érzékelő. Dohányoztak páran a portánál kiabáltam jó előre, hogy vigyázat menjenek onnan. Nagyjából megcéloztam a forgóvillás kaput, mert annak ha valaki átforgatja kártya nélkül, csak sípol, de nem lesz baja, viszont sikerült nekimenni a konténer oldalának, ami miatt leestem a robogóról, és átestem a virágtartón ki az útra a robogó meg ment tovább, átment a forgóvillás kapun, de az egyik kart elhajlította, ahogy eltalálta, felborult, és még csúszott pár métert,letört pár műanyag darab, lámpa, index stb. Biztonsági őr szólt a vezetőnek, meg mentőt akartak hívni, mert vérzett a térdem, ki szakadt a nadrágom, de nem kértem mentőt pár napot kB nem bírtam kezét fogni senkivel, mert úgy fájt a jobb csuklóm. KB az összes vezető illetve helyettes meg a kollégák kérdezték, hogy mi történt el kellett mesélnem vagy 1000 szer a sztorit xD Nem kaptam fegyelmit, igazából leszúrást sem, de persze mondták, hogy ha gond van legközelebb inkább szóljak nem fognak problémázni, ha kések. Kifizetnem sem kellett semmit mert nem lett olyan jellegű kár. Pár hétig még ott volt a robogóm törötten letámasztva, aztán eladtam alkatrésznek, és vettem másikat. (már kocsival járok) Néhány kolléga aki akkor ott volt azóta is néha szivat ezzel, mikor megérkezek, hogy na nem törtem össze a bejáratot minden Ok?
2021. szept. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!