Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit lehet tenni hangoskodó...

Mit lehet tenni hangoskodó turisták ellen?

Figyelt kérdés

A házban van 3 airbnb lakás is. Jönnek a nyugati fiatalok folyamatosan, főleg nyáron, de heti néhány most is akad, részegek, drogoznak és hajnalban üvöltenek. Pl most is hajnal 3-kor arra keltem fel, hogy úgy ordít mintha ölnék, aztán meg majom huhogást imitáltak teli torokból.

Az azelőtti banda pucér bujócskát játszott a lépcsőházban, de volt már group sex fennhangon nyitott ablaknál, stb stb.

Aki nem hiszi van pár felvételem miket művelnek.

A lényeg, hogy élhetetlen a lakás így. Hiába kiabálsz ki rájuk, van amelyik olyankor lecsitul, de másnap úgyis jön egy újabb brigád, aki kezdi elölről.

A költözésen kívül van más megoldás?



2022. nov. 14. 16:00
 1/10 anonim ***** válasza:
65%
Sajnos nincs más megoldás. Változtatni neked kell, mert te szenvedsz, nem ők.
2022. nov. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Fu, laktam ilyen hazban, nem tudom pontosan hany lakas, de legalabb 4-5 szinten airbnb-szeru volt, nem tudom, talan nem pont ez a megnevezes rajuk, mert egy komplett ceg adta ki oket, de a lenyeg ugyanaz. Buli, buli hatan, heti hetszer, uvoltes, drogozas, sokszor cigiztek a folyoson az ajtonk elott es meg sorolhatnam.

A rendoroket napi szinten hivtuk ki, felvaltva a szomszedokkal, akik allando lakok voltunk es szerettunk volna aludni, de nem tortent semmi. Soha, semmi.

Felvettuk kozosen a ceggel a kapcsolatot, mindig ment az igergetes, de nem tortent semmi.

En koltoztem, bar csak alberlet volt szerencsere. Szerintem ott a mai napig ez megy, elhetetlen egy ilyen haz.

2022. nov. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

#2 itt is ez van. Hogy zajlik ha kihívom a rendőrséget?

Mert ugye lehet mire kiernek a hangoskodók abbahagyják, meg pontosan nem is tudni épp melyik lakásban vannak. Az a baj általában hajnalban kezdenek rá énekelni, üvegeket törni szívni cigit meg mást is... Lehet hogy 1 órát tart "csak" de az pont elég, hogy az ember ne tudjon visszaaludni.

2022. nov. 14. 16:12
 4/10 anonim ***** válasza:
87%

Hat en annyit tudtam, hogy mely emeleteken vannak ezek a lakasok es mindig csak hazszamot es emeletet mondtam a rendoroknek, illetve en engedtem be oket a kapun, ha en hivtam oket.

Konrketan azt nem tudtam, hanyas ajto, de valahogy kideritettek.

Nem tudom, mi van akkor, ha kozben elkussolnak, nalunk ilyen soha nem volt.

2022. nov. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
Illetve azt meg kihagytam, hogy szivbol kivanom, hogy neked legyen sikered es remelem szuletik valami megoldas az ugyben, de en sajnos rajottem, hogy nalunk a penz beszelt. Gondolom a rendorok is valahogy le voltak fizetve, passz, mert annyira nehezen akartam elhinni, hogy kijarkaltak ugyan, de soha semmi nem tortent. Meg egy kicsit se lett csendesebb semmi, pontosabban a rendorok utan az az adott buli leallt, oke, de masnap kezdodott minden pontosan ugyanugy elorol, tehat a ceg pont szart bele, hogy mi tortenik es mi folyik ott.
2022. nov. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Albérlet ez is, csak olyan jó áron sikerült meg szerezni... Egy frissen felujitott 80 negyzetmeteres teljesen gépesített polgári lakás az V.Ker-ben 200-ert. Ebben az utcában meg a szomszédos utcákban 400 alatt egyszerűen nincs ilyen lakás. Meg hát itt kb minden házban van airbnb lakás. Nem tudom mit csináljak, költözni így csak kijjebb érdemes, mondjuk Angyalfoldre, oda nem mennek ezek a gyökerek.
2022. nov. 14. 16:28
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a 13 az jo, en pont oda mentem ezek utan :D

Aztan ott sajnos csak 1 evet maradhattam, mert eladtak azt a lakast, utana a 2. keruletbe koltoztem, azt is nagyon szerettem :)

2022. nov. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hiszem, küldheted a felvételeket.
2022. nov. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
"Albérlet ez is, csak olyan jó áron sikerült meg szerezni" pont ezért ennyi , semmit nem csinálnak velük nem ti szoptok hanem az akinek saját lakása van a házban nekik -50%
2022. nov. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Rendőr az azonnali intézkedéshez, jegyző a birtokvédelmk eljáráshoz
2022. nov. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!