Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Magyarország melyik részén...

Magyarország melyik részén éltek, és mi a véleményetek a helyről?

Figyelt kérdés
Én Heves megyében élek egy kisebb városban. Fizetés szempontjából (is) szerintem az egyik legrosszabb megye az országban, viszont egy valaminek nagyon örülök, annak, hogy a Bükk és a Mátra öleli körbe ezt a kis várost. Örülök, hogy itt van tőlem nem messze Magyarország legmagasabb pontja, csodálatosakat lehet kirándulni, túrázni az erdőben, különböző ösvényeken. Ezenkívül tavasztól őszig nagyon szép a környék, a közeli megyeszékhelyre szép erdős táj vezet. Biciklivel is élmény bejárni az útvonalakat, az erdei útvonalakat is, ugyanakkor megannyi gyalogösvény is van. Szóval örülök neki, hogy olyan környezetben élek, amire mondjuk egy fővárosi vágyik adott esetben.

2022. nov. 24. 15:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Győrből származom, 25 éves koromig ott éltem. Aztán 6 évet Bp-en. Nem rég adtam el ottani lakásomat, mert nem szerettem ott élni. Jelenleg pároméknál vagyok átmenetileg, de nézegetjük a házakat, nem tudjuk még hova költözzünk. A természet közelsége a fő szempont, és max 60-70km-re legyen Bp., mivel nekem heti 2x be kell járnom.
2022. nov. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
98%
Vas megyében élek, már 16 éve. Megszoktam már eléggé. Szerintem nem annyira rossz, de nem a legjobb sem. De legalább a fizetések nem a legrosszabbak. Illetve szerintem kevés jó program van...
2022. nov. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Pesti vagyok és nagyon szeretek itt élni. Helyben is szinte minden van, de ha valahová el akarok utazni belföldön, akkor sem kell túl sokat mennem egyik irányban sem, bármi is az úticél.
2022. nov. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
2%
Közöd?
2022. nov. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Még azt kifelejtettem, hogy nálunk nem igazán van jégeső. Viharok szoktak lenni, mikor a szezonja van, de jégeső nem igazán. Ha esik is, akkor is csak kis szemű. Ennek azért örülök, mert rossz nézni

tévében, mikor azt mutatja, hogy elverte a jég az adott települést. Szerintem a két hegy az, ami befolyásolja ezt, pont jó helyen fekszik a város.

2022. nov. 24. 16:25
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Eddig Bács-Kiskun megyében éltem, mióta az eszemet tudom. Munkahelyek nagyobb városokban vannak, sok a gazdagabb környék, de sok a putri is. Számomra természetjárás szempontjából ez a síkság borzalmas volt, utáltam, hogy mindig minimum 2,5 órát kellett menni autóval, hogy hegyeket lásson az ember meg tudjon egy jót kirándulni.


2 hónapja költöztem Jász-Nagykun-Szolnok megyébe, nem a legnagyobb városba, de nem is eldugott faluba, és azonnal találtam munkát. Azért láthatóan lepukkantabb környék, az emberek valahogy barátságtalanabbak is. De legalább itt a Mátra a közelben.

2022. nov. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
55%

Budapest

Nyáron

SOkkal

Szabadabb!


:D


Koszos, büdös, de minden itt van, nehéz tőle elszakadni.

2022. nov. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
A pilisben élek. A természet gyönyörű, imádom. Azt viszont utálom hogy az utóbbi időkben tömegnyomor lett a környéken, folyamatosan épülnek az új lakóparkok (de úgy hogy pl csatorna nélkül, mert az minek) és lehetetlen lett elköltözni a szülői házból.
2022. nov. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Veszprém megyében lakom egy kis faluban. Olyan szempontból imádom, hogy végtelen erdők veszik körbe, a Balaton 1, a Bakony kb másfél órára van. így nyáron rengeteget tudok úszni, télen szánkózni, az év többi időszakában pedig túrázni az erdőben. Munkahelyek és szórakozási lehetőségek is vannak bőven, mivel itt van egy köpésre 2 megyeszékhely. A közbiztonság viszont förtelmes :') Nagynénémet majdnem megerőszakolták a nyílt utcán, engem 1x akart összeszedni egy autós, másik alkalommal meg lassan jött utánam, és mikor emberek közé értem, elhajtott, anyával ugyanez megtörtént. Emiatt nagyon fájó szívvel, de szeretnék elköltözni, amint lesz rá lehetőségem.
2022. nov. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Borsod megye. Itt még nagyobb csóróság van, Hevesbe járok át dolgozni.

Borsodon belül Mezőkövesden lakok. Utálom. Tele van c kategórias erőforrással. Egyre undorítóbb hely.

Szeretnék elköltözni, de már körbeölelik a házam a színe-java. Nem is hirdetem. Felesleges. Annyit nem kapnék érte hogy egy putrit vegyek jobb helyen.

2022. nov. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!