Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Magyarország melyik részén...

Magyarország melyik részén éltek, és mi a véleményetek a helyről?

Figyelt kérdés
Én Heves megyében élek egy kisebb városban. Fizetés szempontjából (is) szerintem az egyik legrosszabb megye az országban, viszont egy valaminek nagyon örülök, annak, hogy a Bükk és a Mátra öleli körbe ezt a kis várost. Örülök, hogy itt van tőlem nem messze Magyarország legmagasabb pontja, csodálatosakat lehet kirándulni, túrázni az erdőben, különböző ösvényeken. Ezenkívül tavasztól őszig nagyon szép a környék, a közeli megyeszékhelyre szép erdős táj vezet. Biciklivel is élmény bejárni az útvonalakat, az erdei útvonalakat is, ugyanakkor megannyi gyalogösvény is van. Szóval örülök neki, hogy olyan környezetben élek, amire mondjuk egy fővárosi vágyik adott esetben.

2022. nov. 24. 15:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
63%

Se baj.

A cigók száma 2050-re eléri majd a 3 milliót, miközben az összlakosság lesz 8 millió fő.


Nyuggereknek annyi lesz.

Még nagyobb lesz a kivándorlás.

2022. nov. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Egy agglomerációs kivárosban éltem, gyerekként még oké volt, de fiatal felnőttként utáltam.

Miért?

Mert semmi nem volt ott.

Ha dolgoznom kellett, akkor kelhettem hajnalban a közlekedés miatt, vagy taxizhattam haza tizenegy után mert semmi nem járt. Nem volt normális szórakozási lehetőség, etc.

2022. nov. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
32%
Budapest, - lepratelep előembereknek.
2022. nov. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Senior Séf ***** válasza:
100%
Bács-Kiskun megyében élek, és selejt vidéknek tartom. De csak azért, mert erre se lejt, meg arra se lejt. D Egyébként imádom.
2022. nov. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Fejér megyei vagyok, annak is a gazdagabb, iparosodottabb részére születtem. Áldom is az Istent ezért. C kategóriás nem jellemző nagy számban egyik településen sem a 30 km-es körben. Munkahely rengeteg van, bár sok közülük jó nagy sz@r.

A megyeszékhely 15 km, a másik város 2, a harmadik nagyobb 12 km-re van. Körbeveszi az erdő a falut. Nyugodt, csak maradna meg ilyennek!

2022. dec. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!