Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Illik nekicsapni az ajtót más...

Illik nekicsapni az ajtót más autójának?

Figyelt kérdés
Lakóhelyemen teljesen természetes, mindenki nekinyitja az ajtót a szomszéd kocsinak még akkor is mikor messze áll tőle és éppen hozzáér az ajtó mikor teljesen kinyitja. Az én autóm is tele van ajtó nyomokkal. 10 évet éltem Hollandiában ott ez egyáltalán nem szokás, sőt ott azonnal kihívják a rendőröket. Itt meg úgy tűnik ez a világ legtermészetesebb dolga.
2022. nov. 24. 16:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
7%

Nekem egy Lada Nivám van.

Igénytelen de strapabíró kocsi.

Ha megérkezek valahova reccsenésig nyitom az ajtót hogy rendesen kibírjak szállni.Lajos 58F mezőgazdász.

2022. nov. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem illik sehol. Csak szimplán figyelmetlenek az emberek és nemtörődöm módon állnak hozzá a dolgokhoz. Vagy szándékosan le se szarja a dolgot.
2022. nov. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
52%

Ezért nem éri meg jó kocsit venni. Mert tönkreteszik. Meg a versenyautóknak is laposan van az aljuk. Az sem éri meg magyar utakon.


Itt szegények az emberek, itt ehhez alkalmazkodott minden. Csak a kib@szott árak nem, azok magasabbak mint nyugaton. De hogy egy szegény országban mért cseszik fel így minden árát, azt nem tudom.

2022. nov. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
63%

"10 évet éltem Hollandiában ott ez egyáltalán nem szokás".


Olyan országot mondasz, ahol a legtöbb drog legális, mégis alacsony a bűnözés. De ez csak kint van.

Itt bármit akarsz csak rossz ember lehetsz. nem is éri meg semmi.

2022. nov. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Az én kocsim hátsó lökhárítója összevissza van verve, többször előfordult az is, hogy összetörték az autómat és simán otthagyták.

N

2022. nov. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
36%

Nem.


Ellenben itt illik picsogni, hogy minden mennyivel sz*rabb, mint Hollandiában, Németországban stb. Egyből Te leszel a társaság középpontja.

2022. nov. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
88%
Nekem Ausztriában éppenséggel a holland f.szfej turista húzta végig véletlenül a síbotját a szalonból kihozott 2 hónapos autón...
2022. nov. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Csak olyan természetességgel teszik az emberek mintha ez lenne legtermészetesebb dolga.
2022. nov. 24. 16:47
 9/15 anonim ***** válasza:
65%
Ezért állok mindenhol a lehető legmesszebb ahová már kevesen parkolnak. Inkább sétállok kicsit de ne b.sszák össze az autót.
2022. nov. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nekem már a 4. autóm van, egyiken sem vettem észre ilyen nyomot.
2022. nov. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!