Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Milyen város Sárospatak?

Milyen város Sárospatak?

Figyelt kérdés

Milyen ott az élet?

Érdemes odaköltözni? Vagy a környékére?



2022. nov. 30. 18:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
54%
Csupa sár minden
2022. nov. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Debrecen mellett is😂😂
2022. nov. 30. 18:42
 3/16 anonim ***** válasza:
97%

Igaz én csak kirándulni voltam, de gyönyörű helyen fekszik.

A Megyer hegyi tengerszem pedig csodaszép, abszolút bakancslistás, aki még nem volt.

2022. nov. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
70%

Hát, Borsod megyéből inkább elfelé jönnek az emberek, mintsem költöznek oda. A környék adottságaiból gondolva a népesség se lehet valami bizalomgerjesztő.

Munkalehetőség szintén nem nagyon van, legfeljebb a turizmus-vendéglátásban lehet esetleg elhelyezkedni (az ilyen szokásos bolti eladó és társain kívül), ráadásul még a megyeszékhely, Miskolc is viszonylag messze van, egy nagyváros sincs, ahova csak elugrassz.

Debrecenből én biztosan nem mennék S.patakra.

2022. nov. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
85%

Kirándulásra nagyon jó, de biztos nem költöznék oda.

Nem túl jó a népesség (értsd: rézbőrűek sokasága), nincs munkalehetőség.

2022. nov. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
69%
Kis város, putri
2022. nov. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
91%
Én nyaralni voltam ott. Nagyon szép, és jó nyaralóhely, de nem hiszem, hogy szeretnék ott élni.
2022. nov. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
88%

Lakni én sem hiszem, hogy ott laknék, sőt.

Nem tudom, hogy miért lettem lepontozva, gondolom azért, mert én szépnek találtam, már amennyit láttam belőle.

Én is tisztában vagyok vele, hogy Borsod sajnos pusztul és mindenki menekül, (a családom egy része még Borsod megyében él) és én is látom, tapasztalom, hogy mi a helyzet amikor hazalátogatunk.

Annyi szép hely van, ami tényleg tök szép helyen fekszik 😢😢. Csak ugye pusztul...

2022. nov. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
92%
Ha esetleg tanár vagy és hasonló akkor bátran ajánlom.
2022. nov. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
74%
szépnek szép a táj, és a város egyes részei is, de a többsége elég leharcolt, és hát elég sok ott a nem idén barnult egyén is, bár nem odavalósi vagyok, így nem tudom hogy a borsodi átlagtól több, vagy kevesebb
2022. nov. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!