Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A lakótársam hasznája a...

A lakótársam hasznája a tusfürdőmet.Megakarom szivatni.Mit tegyek a tusfürdőbe?

Figyelt kérdés

2022. dec. 12. 16:29
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:
Hát én biztos nem szólok neki.....Ez alapvető dolog,hogy nem használjuk más cuccát.Ha ezért szólni kell valakinek akkor ott komoly gondok vannak.
2022. dec. 12. 18:06
 12/38 anonim ***** válasza:
63%
Fahéjat, jó sokat fahéjat :)
2022. dec. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
55%
Akkor dugd el
2022. dec. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
61%
Miért? Mi olyan nehéz abban, hogy "Légy szíves ne használd a személyes dolgaimat. Ha megkérdezted volna, szívesen kölcsönadtam volna..." Intelligens emberek vagyunk, nem?
2022. dec. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
74%

Kérdező, te a szép szóból és normális érvelésekből sem értesz, akkor miért tartod evidensnek, hogy ki nem mondott, meg nem beszélt dolgokat mindenki más is úgy értelmez, ahogy te?

Egy közös helyiségben tartott általános használati cikknél ha nincs tisztázva (vagy a hülyéknek ráírva, hogy "ez csak a lacikájé") a használat, nem rögtön kibaszni kellene a másikkal. Már csak azért sem, mert normális (tudod, az alapvető emberi viselkedés, amivel példálózol) ember nem tesz a másikkal olyan dolgot, amit nem tudna tolerálni fordított esetben, ha vele csinálják meg.

2022. dec. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
78%
Pedig szólni kell. Neked alap, nekem is, de vannak neveletlenek. Ha nagyon nem akarsz szólni, akkor írd rá a neved, esetleg azt is, hogy személyes használatra, vagy egy piros karikát benne egy kézzel. Ha ez sem működik, zárható doboz, vagy beviszed a szobádba. Szerintem se rakj bele semmit, nem mintha, az itt vízionált tusfürdős halálesetek túl valószínűnek lennének, egyszerűen csak a lakótársaddal nem jó ilyen feszült, szivatós viszonyba kerülni.
2022. dec. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
72%
Brahiból áttérnék az ék egyszerű szappanok használatára, - aztán hadd rumba töközzön az üres flakonnal!
2022. dec. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
35%
Kapszaicin kivonatot, vagy gépzsírt.
2022. dec. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
0%
spermát
2022. dec. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
0%
tojásfehérjét és spermát
2022. dec. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!