Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Debreceni GYK-sok! Debrecen...

Debreceni GYK-sok! Debrecen melyik városrészén laktok?

Figyelt kérdés

Szerettek ott élni?

Milyen előnyöket, hátrányokat tudtok megfogalmazni Debrecennel kapcsolatosan?



2022. dec. 12. 19:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyetemváros-Sestakert.

Imádom. Ezen a részen, meg a klasszikus nagyerdőn kívül nem tudom elképzelni, hogy máshol lakjak a városban.

2022. dec. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagyerdő széle - Kartács utca.

Imádom!

2022. dec. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Angyalföld Tér, Tóci közelében lakom, meg vagyok vele elégedve úgy összességében.

A környék maga csendes, előnynek tudnám mondani hogy minden a közelben van, mint iskolák, ovik, boltok és gyógyszertárak. Olyan mint város a városban, nem kell nagy távokat megtenni akkor sem ha mondjuk nagybevásárlást akarunk. Az emberek normálisak, még olyan környékeken is ami hirhedt a problémás emberektől.

Mint a Derék Utca 22 is, eléggé el volt híresülve hogy ez a panel a debreceni nyolcadik kerület, ahhoz képest elég nyugisnak gondolom amikor a közelben vagyok, sosem volt problémám az ott lakókkal sem.

Összességében jó városnak gondolom Debrecent, az egyetlen kifogásolható dolog a vele szemben azok a fizetések, mondjuk Budapesthez viszonyítva. Ez meg sosem változott az évek folyamán.

De ezen kívül nem jut eszembe más hátrány, jó kis hely egyébként:)

2022. dec. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69%
Nagyállomás környékén, szeretem, mert minden közel van, központi hely, cserébe sajnos elég gyanús emberek járnak a környéken, a Nagyállomás - Petőfi tér sosem a legbiztonságosabb hely
2022. dec. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek vagytok? Hol szoktatok ismerkedni?
2022. dec. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5 - szoktunk: villamoson, trolin, buszon, könyvtárban, kocsmában, szaunában.

Talán csak a nyilvános WC-n nem.

2022. dec. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!