Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Laknál Debrecentől kb. 18...

Laknál Debrecentől kb. 18 km-re lévő kb. 30.000 fős városban?

Figyelt kérdés
Miért igen, miért nem?

2022. nov. 8. 15:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%

Igaz én nem Debrecen mellett, hanem Kecskemét mellett lévő 30.000 fős városban élek. Szerintem ez még pont élhető. Van minden, többféle szupermarket, edzőterem,kórház,orvosi rendelő, számos étterem, szórakozóhelyek és elég sok munkahely,kertvárosi rész, panelrész, óvodák és iskolák,mindenféle hivatal, posták,stb. Kecskemét tőlünk kb 20-25km, szóval az sem leküzdhetetlen.


Szóval szerintem egy ekkora lakosú várossal semmi gond.

2022. nov. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
melyikre gondolsz? Derecskén, Nyíradonyban, Hajdúböszörményben igen, Hajdúhadházon nem
2022. nov. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%

Manapság már elgondolkodtató ez a kérdés.

Mert nem mindegy hogy egy nyugdíjasról van szó vagy egy aktív dolgozóról. Aki aktív dolgozó az nyilván a nagyobb városban fog dolgozni. Ha be kell járnia, jobban jár ha ott is lakik. Ha valaki home office-on van akkor jó neki a nyugis kisváros is.

Ami a mai világban folyik az alapján én nem mernék rá mérget venni, hogy mindig lesz benzin, gázolaj, mindig könnyedén be lehet majd járni a nagyobb városba, ha ott van a munkahely/iskola.

Ma olvastam hogy még Debrecenben is korlátozzák a villamosok üzemidejét (energiaválság miatt).

Én a munkalehetőség miatt Debrecenben élnék (ha tehetném), nem a kis városban.

Jelenleg egy hasonló méretű városban élek, de itt már lassan minden megszűnik vagy a téli időszakra bezár....

Aki tehette már elköltözött innen Budapestre, vagy ahová egyetemre járt, esetleg külföldre.

De a véleménye mindenkinek változó lesz, attól függően hogy ki milyen élethelyzetben van, vagy ki hol szeret élni (kertes ház/lakás).

2022. nov. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A körülményektől függ, kerdes ha kell valami mennyire lehet beszerezni, ha lenni kocsi inkább
2022. nov. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%

Simán, a legjobb, közel a megyeszékhely ahol minden van, de helyben is elég sok mindent el lehet intézni, válogathat az ember, mikor mihez van kedve. Ha helyben nincs munka, a megyeszékhely sincs messze, gyorsan át lehet ugrani, én szívesen élném.


Amúgy valszeg Hajdúböszörményre gondol a kérdező, a többi hajdú-bihari város ami ennyi km-re van, nincs 30 ezres (esetleg még Szoboszló lehetne, de az meg exkluzív üdülőterület, oda nem az átlag megy lakni.)


Az 1-est is megtippelem, csak nem Kiskunfélegyháza az a Kecskeméttől annyira lévő kb. 30 ezres város? :)

2022. nov. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
#5 jaja, Hajdúböszörmény lesz az, amikor tippelgettem a városokat, nem néztem meg melyikben hányan laknak 😀
2022. nov. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen!
2022. nov. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
76%
Debrecenben és környékén sem laknék, totál felejtős az egész keleti régió. Unalmas sivár környezet, buta primitív emberek, elmaradott gazdaság, alacsony bérek. Most nyilván jönnek majd a fideszes megmondó emberkék azzal, hogy Debrecen mennyire fejlődik. Ha az a fejlődés, hogy rabszolgamunkát adó gyárakkal teleépítenek egy várost akkor legyen igazuk. Én inkább élnék egy normális lakható természetközeli környezetben mint egy lepusztult sivár, élhetetlen gyárvárosban lásd példának a debreceni tömegközlekedést és annak további leépítését.
2022. nov. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

8 - megint te vagy az, szellemi árvízkárosult mezőkövesdi vénember?!

Isten őrizz ilyen barmokat Debrecenbe költöztetni!

2022. nov. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igen, Böszörmény!
2022. nov. 10. 21:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!