Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Karácsony este ha megint a...

Karácsony este ha megint a szomszéd gyerek ordítozását hallgatom átmehetek?

Figyelt kérdés
Előző évben már elcseszték az estémet. 7 évesről van szó. Nem én vállaltam, oldja meg, hogy ne ordítson. Nem az én dolgom. Már most dübög egész nap. Ti mit tennétek?
2022. dec. 24. 13:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
98%
Nálunk az alattunk lakó öreg, nagymama-nagypapa korú, nyugdíjas házaspárnál dübörög a lakás a gyerekek miatt. Nem tudok mit csinálni. Mi meg riasztót szereltettünk a lakásunkban. Legfeljebb, ha tetőfokára hágnak éjjel kettőkor, akkor rájuk indítom 1 percre a riasztót.
2022. dec. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
18%
Épp elég büntetés neked saját magadat elviselni...
2022. dec. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj én mást hallok, bár azt nem csak karácsonykor szokták csinálni.
2022. dec. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Miért is? 7 éves a gyerek nem 2. Nem az enyém, nem az én dolgom megoldani. Egész évben ez megy. A karácsony estémet pedig tiszteljék. Ennyi. Alap dolog.
2022. dec. 24. 13:25
 5/18 anonim ***** válasza:
28%
hallgass jó hangosan (de a mértéket tartva) zenét, nem baj ha hallják, sőt...de nem is az lenne a cél, hanem hogy elnyomd az általuk generált zajt, szóval nyilván az se gond ha ők nem hallják, a lényeg hogy te ne halld őket
2022. dec. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
98%

Ilyenkor be kell rakni zenét maximum hangerőn.

Vagy hívd ki rájuk a rendőrséget, és mondd azt, hogy valószínűleg gyilkolnak valakit, mert annyira hangosak. Akkor tuti kijönnek, neked pedig igazán nem tiszted tudni, hogy miért ordít a gyerek. Simán hiheted azt, hogy bántják és azért. Hogy fog égni a hülye barmok pofája.

2022. dec. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
15%

Sajnos az a baj, hogy ugyanúgy ahogy te mondod, hogy legalább karácsonykor fogják be, ők is mondhatják, hogy legalább karácsonykor hadd mulassanak.

Ez olyan, mintha valakihez szilveszterkor csengetsz be, hogy fejezze be a dudálast vagy ne igyon pezsgőt.

Ha nem szilveszterkor csengetsz be teljesen érthető.

2022. dec. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
61%
Ne foglalkozz vele, nem is tudsz jogilag mit tenni, csak magadat idegesíted. Alattunk is lakik egy család, ott az anya állandóan ordít a gyerekeivel (vagy veri is őket ki tudja) én sem foglalkozom vele. Ha hangoskodás van, akkor felhangosítom a TV-t, fejhallgató, füldugó.
2022. dec. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Felettünk is ez van, dübög meg torkaszakadtából bömböl a gyerek.

Aztán az utóbbi pár napban nem gyereket hanem felnőttet hallok ritmikusan dübögni, meg ordítani.

Azóta visszasírom a kölköt.

2022. dec. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

A karácsony arról szól, hogy békében együtt van a család. Én az enyémmel nyugodtan szeretném a vacsorámat elfogyasztani. A zenét meg nem fogom annyira felhangosítani, hogy beszélgetni ne tudjunk az asztalnál.


Szilveszterkor azt csinál amit akar.

2022. dec. 24. 13:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!