Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Rolós szúnyoghálót hogy kell...

Rolós szúnyoghálót hogy kell lehúzni, hogy ne menjen vissza?

Figyelt kérdés
Lehet nagyon béna kérdés, de most egy olyan helyre kerültem,ahol ilyen szúnyogháló van,és sehogy nem jövök rá,h tudom beakasztani. Van középen egy zsinór ,nemtom azt hova kéne beakasztani. Alul van ilyen beakasztó valami,de abba nem megy bele.
2022. dec. 29. 17:27
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Típustól függ, de hátha ugyanolyan van neked is, mint nekem...

Az enyém műanyag keretes, amelynek az alján van egy nútokkal ellátott ugyancsak műanyagból készült keret. A háló alján is van egy műanyag merevítő keret, amelyeken találsz egy vagy kettő kiálló csonkot. Ezeket a csonkokat kell a háló lehúzott állapotában beleilleszteni a stabil alsó keret erre kiképzett nútjaiba, majd egy kicsit vissza, felengedni a háló mozgó keretes részét, - hogy beakadjon, ahová kell, hogy beakadjon. Felhúzni is úgy tudod a hálót, hogy ugyanezt a mozdulatsort végzed el fordított sorrendben.

2022. dec. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!