Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » VI. Kerület valóban jó környék?

VI. Kerület valóban jó környék?

Figyelt kérdés
Idén elvileg költözés lesz Budapestre. A legtöbb ismerős a VI. Kerületet ajánlotta,hogy az jó környék. Ez igaz lenne?
2023. jan. 4. 15:35
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Teljesen a belváros. Minden van. Minden közel van. Bárcsak ott laknék.
2023. jan. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, melyik része. Én a nyugati környéki részen laktam pár hónapot, teljes 8ker érzésem volt.
2023. jan. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
96%
Én laktam az Arany János u. és a Nyugati környékén is, és elég lehangoló volt, főleg az utóbbi.
2023. jan. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%

Mocskos, zajos, csövesekkel, c*gányokkal teli belváros, undorító, lepukkant, régi magasmennyezetes polgári lakások magas rezsivel.


"Közel van minden", de mit értesz minden alatt? A lakótelepek sokkal jobban el vannak látva boltokkal, nem ilyen ház alján lévő kis szarokkal. A munkahelyed sem biztos, hogy ott lesz, hanem pl. egy Váci vagy Hungária irodafolyosón, vagy egy M0 menti ipari parkban. Egyetem is változó.

2023. jan. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
50%

Nyugatinal lakunk. Szeretem,h minden kozel van. Minden gyalog. Berleteet se veszek.

Neha latunk csovest. Nem zavarnak.

A befektetok mar felfedeztek a kornyeket ,sok a kulfoldi.


Jo idoben vannak az utcan a ciganyok. Nem kulonosebben problemasok.


Ejjelente maszkalok gyakran a kulso terezvarosban. (Terezvaros nevu varosresz!!)Eotvos,csengery,Vorosmarty,Izabella u. Ejszaka nincsenek ciganyok. Elvetve 1-2 kulfoldi vagy lany megy az utcan. Nincs felelmetes itt. Pedig en is sokszor azt hittem. Ejszaka nyugslom es csend van. Nincs orditas ,mint a 7. keruletben!!!


Persze jobb kornyek az 5. kerulet (Lipotvaros) : ez a nagy felujaro Nyugati ter masik oldalan kezdodik es a Dunyig tart!! Ott nyugalom es csend van,csak a lakas nm ara a DUYpLAJA. Tehat kerdes,neked mennxit er a csend ?

2023. jan. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!