Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Idegen ember a lakásban?

Idegen ember a lakásban?

Figyelt kérdés
Kinek volt ilyen esete? Egy idegen ember a te lakásodban,tudtodon kívül! Tapasztalat,történet van e esetleg? Mire kéne figyelni hogy ez ne forduljon elő?
2023. jan. 14. 18:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Sok éve előfordult. Egy %%%%%% származásúnak kinéző hölggyel találkoztam az előszobában.
2023. jan. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer mellézátram az ajtót és órák múlva vettem csak észre. Nem tudom volt-e bent valaki amig aludtam - semmi nem tűnt el. De azóta mániásan zárom az ajtókat. Ráfordítom és megnyomom/meghúzom négyszer.

Arra kell figelni hogy mindig zárd az ajtót. Városban, társasházban is, de családi házban is simán bepofátlankodnak hátha el lehet valamit emelni.

2023. jan. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Nagymamám tanyájára egyszer besurrant egy lúzer betörő. Nyár volt, az ablak nyitva. Valahogy beugrott és elbújt az ágy alá, de kiógott a cipője vége. Mamám ahogy ment befelé egyből észrevette. Nos nem volt szívbajos asszony, kiráncigálta az ágy alól, szidta, ütötte, ahol érte, a besurranó meg hanyatt homlok menekükt kifelé ahol bejött, az ablakon át.
2023. jan. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Míg a közeli kocsma nyitva volt, megesett, hogy ide próbált az egyik bejönni hogy " hazaért ". Nagy nehezen sikerült kitessékelni, hogy nem az a lakás.
2023. jan. 15. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen sztorim hál' Istennek nincs, de koliban egyszer hétvégén egyedül aludtam a szobában, nem zártam be az ajtót, arra kelek éjjel, hogy csávókám világát nem tudva pillázik körbe a vaksötét szobában. Megpróbáltam elmagyarázni neki, hogy nem itt lakik, de nem igazán fogta fel, végül rámutattam egy üres ágyra, hogy akkor feküdjön oda, azt' hagyjon aludni, mert holnap korán kelek.

A vicc az egészben, hogy reggel, mikor visszatért az élők sorába, még ő nézett rám döbbenten, hogy "Ne haragudj, de te amúgy ki a fene vagy?" Mondom, őőő, a szoba lakója? :D

2023. jan. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Most decemberben törtek be nem napon barnult egyének a vidéki házunkba. Vittek mindent ami mozdítható volt.


Felkavaró.

2023. jan. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Benyitottak, majd be is léptek a lakásba, mert párom nem zárta be az ajtót mikor elment dolgozni.

Kutya hamar észrevette, aztán futott szegény. Elég volt az ajtót kinyitni utánna....😁

nov. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kamera. Nem is tudnék nélküle létezni már itthon. Bejárati ajtót nézi, felhőbe rögzít.
nov. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!