Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Cigifüst szaga àtjön a falakon...

Cigifüst szaga àtjön a falakon? Nem rég költöztem panelba. Felettem lakó idősebb ember erős dohányos. Napi 1,5 - 2 doboz cigit elszív. Lakásban is dohányzik. Minden helységben hamutàl. Az ő hálója én felettem van.

Figyelt kérdés
És érzem a füst szagát. Létezik ez?!

2022. nov. 30. 19:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
Persze fűtés csövek áttörésénél szellőző rendszer stb.
2022. nov. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Létezik, de nem a falakon jön át. Jöhet a szellőztetőn át, például (wc-ben volt nálunk illetve a konyhában.Szintén éreztük, meg a kajaszagot is, ha valami erősebben illatosat főztek).
2022. nov. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Senior Séf ***** válasza:
100%
WC szellőzőrendszerénél átjön.
2022. nov. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ez marha jó! Nem dohányzok. Lakásban amúgy sem tenném. Erre a szomszédtól büdös a lakás! ;(
2022. nov. 30. 19:51
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Részvétem. Nálam is hasonló a helyzet, de inkább öreg szag meg kajaszag jellemző, de van azért cigifüst is.


Sajnos panelnál nagyjából mindenhol minden is átjön. Fűtés csövek, konnektorok, repedések.

2022. nov. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Ráadásul már kétszer össze vesztem vele! Hangosan tévézik,ha kell egész éjjelén át megy a tv mellette alszik el.

Vagy zenét hallgat a basszustól meg zúg dübörög az egész szobám! De másik helységben is hallottam! Órákig ezt hallgatni idegőrlő! Végül még ő volt kiakadva,hogy neki eddig senki nem szólt!Mit problémàzok! Hívjam ki a rendőrséget,majd ők zajmérőznek! Itt lakik már hosszú évtizedek óta senki nem bántja!

Amíg ő fent vígan el van,én lent a zúgàst hallom és ezt órákon át hallgatni szar.Pislogott nagyokat!

Hárított nála nincs zajongàs stb.Mondom ezek a papír vékony falak nagyon vezetik a hangot!Végül csak kinyögte,amit én hallok az a basszus! Ez az! Akkor csak tudja!

Sérelmezi hogy hajnalban felmentem hozzá! Este 21:30 kor kezdett hangolni 23:30 ig bírtam.Felmentem azt sem tudtam ki ő! Tegnap is felmentem nappal, mert már nem bírtam a zajongàst tőle!

Tegnap óta nem hallgat zenét! Tévézik de nem dübörög a tv, és tuti hallja jól, mert nézi!

Kíváncsi leszek meddig marad így!

Közös képviselő pár emelettel lentebb lakik. Neki erre annyi volt a válasz,a bácsi a saját lakásában azt csinál,amit akar!

Két szélső szomszédot nem is hallom,mint ha nem is laknànak mellettem! Pedig körbe vagyok vége...

2022. nov. 30. 20:25
 7/11 anonim ***** válasza:
62%

Nem csinál azt, amit akar.


Hívd ki a rendőröket nyugodtan!

2022. nov. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Rendőr is mit csinál? Igazoltat és elmegy. Aztán folyt köv...

Én azon csodálkozom felette is laknak. Őket hogy nem zavarja? Vagy a mellett lévőt? Ha én hallom màs nem?!Vagy le vannak belülről szigetelve a falak?! Nem szeretek balhézni napokon heteken át őrlődtem. De bassza meg a fene napi szinten mindez tűrhetetlen.

2022. nov. 30. 21:52
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem prdíthatja a tévét meg a zenét.


Beszélj más szomszédokkal, ilyenkor jól jön, ha többen mondjátok ugyanazt.

2022. nov. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
És akkor ezek a panelokéet kérnek ennyi pénzt
2022. dec. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!