Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Milyennek érzed a közbiztonság...

Milyennek érzed a közbiztonságot, tényleg sokat romlott az utóbbi 1 évben?

Figyelt kérdés
Egyfolytában késelésekről, betörésekről, rablásokról hallani.
2023. jan. 18. 14:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Félek az utcan egyedul sötétben. A link tróger alakok mindenkit kiszúrnak. Kutyák elengedve szájkosár nélkul.

Részegek vagy kabszeresek lépten nxomon

2023. jan. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
22%
Most cseperedtem fel. Eddi anyám nem engedett el otthonról.
2023. jan. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Fura, ha agyonverne valaki vagy te vernél agyon valakit a rendőr autó se állna meg ha sokan vannak.
2023. jan. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
12%
Legutóbb a rendőr meg akart szondázni, mondtam hogy előbb ő fújja meg és elment szó nélkül.
2023. jan. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
11%
Nem.
2023. jan. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
11%
Igen
2023. jan. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Ahol én lakok, az a környék pár évvel ezelőtt még csendes, nyugodt, normális, hajléktalanoktól mentes volt.

Mostmár tele van az egész kéregetőkkel, akik agresszíven viselkednek. Éjszaka megy az ablak alatt az ordítozás, részegek mindenhol... Szemetes, koszos, pisis, hányásos a járda minden hétvége után...

Borzalmas mértékben zuhant a közbiztonság, és a kultúra szintje.

Budapest, Budai oldal.

2023. jan. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Én Budapesten lakom, pesti oldalon, nem rossz, de nem is a legjobb környék, viszonylag jó, többnyire a házban és a környező házakban fiatalabb egyedül élő emberek, párok, kisgyerekes családok vagy egyetemisták laknak. Viszont amint pár utcával arrébb kell mennem vagy jobban a belváros felé, már rosszabb a helyzet.

SÖtétben, főleg később este nagyon én sem érzem biztonságban magam fiatal lányként, de ez eddig is így volt. Bár vannak olyan helyek, amiket napközben is igyekszem kerülni, vagy ha nagyon muszáj, akkor kb futóléptekben megyek át, ilyen pl. a Nyugati, Blaha, Astoria, de a körutat úgy alapból nem szeretem, csak sajnos valami miatt tuti arra kell mennem, viszonylag rendszeresen.

Budapesten születtem, 16 évig itt éltem, majd pár évet máshol, aztán most lassan 2 éve megint itt vagyok (hamarosan költözöm megint), de az elmúlt 1-2 évben eléggé elment a kedvem Pesttől, én is azt tapasztalom, hogy a legtöbb helyen tényleg nagyon koszos, sok utca tele van szétdobált szeméttel, kutyasz.rral, hányással, hajléktalanokkal.

2023. jan. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, hogy nem járok sehova sem, a környékem közepes minősítésű, de összesítve érzem,, hogy van valami gond ebben a mai magyar társadalomban.
2023. jan. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Múlt héten megkéseltek három rendőrt.

Szerinted milyen a közbiztonság? :)

2023. jan. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!