Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit tennétek haza hazatérve...

Mit tennétek haza hazatérve ezt találnátok a házatok helyén? kép

Figyelt kérdés
[link]
2023. febr. 6. 19:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Miután kicsodálkoztam magam... Megpróbálnám kideríteni, hogy mi történt. A menthető holmijaimat megpróbálnám összeszedni. És megpróbálnék ideiglenes szállást keríteni rokon vagy barát kanapéján.
2023. febr. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Infarktust kapnék. Ha nem, akkor elkezdenék kutatni a romok között, hátha valaki vagy valami még menthető. Aztán leülnék sírni. Utána meg nem tudom...
2023. febr. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
Szívrohamot kapnék, hogy mi lett az állatokkal.
2023. febr. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem inkább öngyi lennék...
2023. febr. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%
Keresnék egy magas fát, kihalásznék a romok alól egy kötelet és felkötném magam.
2023. febr. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem ott a helyszínen ájulnék el.
2023. febr. 7. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
42%
Magamat ismerve, elsétálnék az első épen maradt kocsmáig, vagy italboltig, ott istenesen bebasznék, aztán lefeküdnék aludni hulla részegen a romokon, mert a lábam azért mindig hazavisz valahogy. Másnap reggel meg csodálkoznék, hogy ez nem csak egy rémálom volt? És akkor kezdenék el kutatni az esetleges épen maradt holmim után, meg elgondolkozni, hogy hogyan tovább.
2023. febr. 7. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
71%
Hát eléggé meg lennék lepődve, hogyan lehetett ennyi törmeléket feltűnés nélkül összehordani egy üres telekre, aztán menne a feljelentés
2023. febr. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
57%

Miután kisírtam magam, megpróbálnám megtudni, hogy a családtagjaim élnek-e, vagy valaki belehalt, aztán reménykednék benne, hogy legalább valamennyit fizet a biztosító.

Vagy egy barátomnál aludnék, vagy bemennék az önkormányzathoz megkérdezni, hogy hol aludhatunk, mi károsultak..

Amúgy minden önkormányzat köteles ilyenkor átmeneti szállást biztosítani az érintetteknek. Általában iskolákban, tornatermekben oldják ezt meg szivacsokon. Hát nem lenne valami szép kilátás..

2023. febr. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Elkezdeném keresni a 2 benti macskámat. Talán az akváriumomból 1-2 plekó is menthető lenne, elvileg sokáig bírják víz nélkül
2023. febr. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!