Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit tennétek, ha a Szomszédba...

Mit tennétek, ha a Szomszédba lakó néninek a kedves felnőtt fia térne haza így?

Figyelt kérdés

A fia hosszú ideig külföldön élt és dolgozott, és kint összejött egy holland férfival, és kint törvényesen is összeházasodtak és béranya segítségével gyerekeket is vállaltak, a lány az egyik apától van, a fiú meg a másik apától, az anya az ugyanaz a nő volt és már a gyerekek is olyan kiskamaszok.


Átengednétek a ti gyermekeiteket játszani az ő gyermekeikkel? Egyébként a magyar nagymamájuk is elfogadó.



2022. aug. 30. 11:02
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
90%
Ha a gyerekeik normálisan viselkednek, akkor igen.
2022. aug. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Környezetvédelmi kampányokban szoktak részt venni, időnként a szülőkkel szokták felszedni a környéken eldobott szemetet...
2022. aug. 30. 11:06
 3/22 anonim ***** válasza:
70%

ÖSzintén szólva a gyerekeimet jobban félteném a TE gyerekeidtöl, mint az övékétöl, mert feltehetöen eltanulják töled ezt a szemléletet!


Szerintem a gyerekek is meg a szülök is kifejezetten normális emberek, szóval nekem csak pozitívak lennének, akikröl sok más valaki példát vehetne!

2022. aug. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
80%
Simán. Nyugodtan játszhatnának.
2022. aug. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
85%
Miért nem mehetnének? Fertőző betegek? Harapnak? Verekednek?
2022. aug. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
91%
Nincs gyermekem, de ha lenne átengedném, persze csak akkor ha jól neveltek és rendesek, de a gyerek viselkedéshez és neveltségéhez nem sok köze ha most 1 apja van vagy 2. Ha pl. egy kicsi gyermekem lenne aki nem értené, hogy nekik miért nincs anyukájuk (és mondjuk ezért nem akarnám, hogy találkozzanak), akkor szimplán csak elmagyaráznám neki, hogy ez hogyan működik.
2022. aug. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
75%

"Szerintem a gyerekek is meg a szülök is kifejezetten normális emberek, szóval nekem csak pozitívak lennének, akikröl sok más valaki példát vehetne!"


Már bocs, de ezt, hogy ők kifejezetten normális emberek, miből szűrted le? Ha valaki meleg, az már biztos, hogy kifejezetten normális ember? Ez nem így működik, melegek és heterók közt is vannak mindenféle emberek.

2022. aug. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
61%

Ilyen retardált kérdést.

Nem bmeg, hoznám a vasvillámat és kikergetném őket a faluból, mert az ördög műve, ha két férfinak gyereke van.


Nyilván mindenki úgy lehet hülye ahogy jónak látja, de jelen esetben még csak nem is értem hogy mi a bajod. Szted mi rossz történne a gyerekeiddel?


Amúgy meg fsza szülő vagy, hogy tőled tanulják el a gyerekeid, hogy ki kell közösíteni azt, aki aki egy kicsit is kilog a sorból.

2022. aug. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
86%
Nem "tennék" semmit. Ha a gyerekük nem bűn rossz vagy agresszív akkor persze hogy játszhatnának együtt, miért ne.
2022. aug. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
0%

#7:

Már bocs, de nem mindenki ennyire pesszimista az embereket tekintve, mint te. A melegek közt meg igenis jóval kevesebb a szemétláda.

2022. aug. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!