Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Sokat utazol a munkád miatt...

Gublug kérdése:

Sokat utazol a munkád miatt és alig vagy otthon?

Figyelt kérdés

Olyan emberektől szeretnék kérdezni, akik munkájukból adódóan kevés időt töltenek otthon, mert mindig úton vannak. Azaz hiába van egy házad/lakásod X településen, ha mégis az év nagy részét távol töltöd - a lakás/ház kihasználatlanul áll. Mint pl. Gandalf. Sokat utazik, biztos otthona sincsen.


A kérdés az lenne, hogy hogyan viszonyulnak a munkájukhoz?

Hogyan élnek lelki életet?

Van e, lenne e, napi rutinjuk amit pl. a sok utazás és különféle szálláshelyek miatt nem tudnak megoldani... stb.



2023. febr. 11. 10:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem régebben volt ilyen, az országon belül is eleve 2 helyen laktam, de ezen kívül is országon belül meg egy helyre rendszeresen utaznom kellett, és külföldre is sokat, ráadásul rövid határidőkkel. Csak pár évig bírtam, rossz volt.
2023. febr. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
én kb: 2 x 6 percet utazok a munkahelyemre, de mégis alíg vagyok otthon. 10-12 órákat dolgozom 7köznap, + szombat 8-9 órát.ugyanitt 62négyzetméter lakás eladó, veszek egy 30 as garzont, úgyis csak aludni járok haza.
2023. febr. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

2-es:

Szereted csinálni a munkád?

Ennyi munkától egészségi problémáid lesznek?

Van vm hobbid ami miatt zavar h ennyit dolgozol?

2023. febr. 12. 17:33
 4/20 A kérdező kommentje:
* a 'lesznek' után pontot akartam tenni.
2023. febr. 12. 17:33
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok! utálom! a társaság is rossz a munkahelyen.a körülmények sem a legjobbak. de ha csak 8 órát dolgoznék,1.-éhen halnék,2. felvennének mellém egy fiatal hülyét aki csak idegesítene! de könnyíti lelkem, hogy 6 perc alatt bennt vagyok, majd 6 perc alatt otthon vagyok.
2023. febr. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Senior Séf ***** válasza:
100%
45 éve a Tsz-ek növénytermesztési, illetve állattenyésztési ágazatainak a közös nevezőre való hozása volt a munkám. Legtöbbször elindultam hétfőn reggel, és csak szombat este értem haza. (akkoriban még 6 napos unkahetek voltak.) Részint tetszett a dolog, mert a főnökeim sohasem tudták, hol vagyok, nem baszogatott senki, de amikor megnősültem, ez a fajta cigányélet sem mehetett tovább.
2023. febr. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

2-es: köszönöm a válaszaid.

6-os: Mennyi ideig csináltad még ezt a megnősülés után? Mennyi idő alatt mondtál fel? Mennyi ideig tartott, hogy eljutottál arra a pontra, hogy felmondasz?

Amíg udvaroltál a lánynak, addig nem volt gond, csak amikor megházasodtál?

2023. márc. 5. 14:00
 8/20 NTBS ***** válasza:
Munkahely és lakóhely között hetelek.
2023. márc. 14. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Az elmúlt 2 évben szezonmunkáról szezonmunkára járok.

Saját házam nincs, bejelentve édesapámhoz vagyok, max akkor vagyok otthon ha két szezon közt haza jövök.

Mivel vendéglátás így sokszor van úgy hogy reggel bemegyek dolgozni valamikor este érek vissza a szállásra. Mire kialakulna egy rutin addigra véget ér a szezon és megyek tovább.


Van hogy idegtépő és hagynám az egészet a fenébe, mert az én idő alatt sokszor a két műszak közti alvást kell érteni.

De megéri, mert így tudok pénzt gyűjteni az álomszakmámra.

2023. márc. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

8-as: Nem értem. ?hetelek?


9-es: hány éve gyűjtesz? Meddig csinálod még? Írod, hogy idegtépő. Nem tartasz attól, hogy rámegy az ideged arra h összegyűjtsd a pénzt? Hogy leromlik az egészséged a sok mérgelődéstől?

2023. márc. 15. 22:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!