Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » N*ktek is elegetek van ebből...

N*ktek is elegetek van ebből a szemétdomb putri országból? Nekem nagyon

Figyelt kérdés
Amint lesz elég pénzem lépek innen
2023. febr. 17. 14:15
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
80%

Hallgasd meg Vahorn: Emigráns dalát :-) Alter, de a szövege.

Én Kanadába akartam kimenni, de inkább kalandvágyból, meg személyes dolgok elől menekülvén, aztán mégis maradtam gyávaságból/lustaságból.

2023. febr. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
80%
Nagyon elcsesződött valami, a közhangulat borzasztó, ha viszont csak az ismerősöket nézem őket nagyon szeretem.
2023. febr. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
17%
Amúgy melyik országból írsz, kérdező? ...és melyik városból? ...és annak melyik részéről? ...és milyenek az otthoni körülmények? Lehet, hogy inkább anyuciékat kellene kérdezni, hogy miért csak ennyire vitték...
2023. febr. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
47%

borsod sorsod

onnan nincs kiút

2023. febr. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
95%
Nekem a putris, szemétrevaló vezetőiből van elegem. Az ország nem tehet semmiről, kifejezetten szeretem. Azt nem szeretem, amit tettek vele az elmúlt 13 évben.
2023. febr. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Én már rég elhagytam volna az országot, de párom hajthatatlan, ő mindenképp maradni akar... Nem hagyhatom el emiatt, valakinek muszáj engednie...
2023. febr. 18. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Mondjuk sok afrikai, ázsiai országban kevésbé szívesen laknék. PL. ahol az a csodálatos Boko Haram öldököl. Szerencsére nem oda születettem. Aztán másokban meg igen. De mára a világ országainak sorsa sok szempontból összekapcsolódott, és a fő trend az a civilizációs, ökológiai összeomlás. E felé megyünk így együtt, néhány nem putri ország büszke vezetésével. Persze a legtöbb ország, így Magyarország is bűnrészes ebben.
2023. febr. 18. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
54%
Az egyébként minden generációnak dolga, így a miénk is, hogy ő maga milyen hangulatot alakít ki egy országban. Tehát, ok, vannak a külső dolgok, van a hülye politika, meg vagyunk mi, akik kis kezdeményezésekkel, összefogásokkal tudunk azért pozitív változásokat hozni.
2023. febr. 18. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
79%
Elegem van, várom hogy bukjon a náci rezsim.
2023. febr. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!