Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A gyári szalagmunkások a...

A gyári szalagmunkások a társadalom szemétdombja?

Figyelt kérdés

Egy gyárban gyakszizok hetente több alkalommal. A gyárnak van a tipikus szalagmunkás részlege, ahol dolgoztam diákmunkásként pár alkalommal. Itt ment a baszakodás, hogy fél perccel később értem vissza a 10 perces szünetről, ha az elején valamit elrontottam, akkor meg ment a bazdmegolás. Igazából csak pár normális emberrel találkoztam ott, azok is csak azért voltak velem normálisak, mert egy városban lakunk. Az egyik mondta, hogy látod, ha nem itt akarsz kikötni, akkor inkább tanulj keményen.


Ahol vagyok gyártósoron ott azért mindenkinek megvan egy középfokú műszaki végzettsége legalább, ők normálisak, látszik, hogy nem csak 8 általánosuk van vagy csak egy érettségi. Tök normálisan el lehet velük beszélgetni, kávéra is meghívjuk egymást.



2022. okt. 27. 22:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
16%
úgyis ott kötsz ki!
2022. okt. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
A bűnözők a társadalom szemétdombja. Szükség van a gyári munkásokra, amit megveszel azon dolgozott valaki. Nem minden gyárban ilyen primitív a brigád.
2022. okt. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%
Nálam a politikusok és a celebek a társadalom szemétdombja, de kinek mi. Én azt aki ténylegesen dolgozik és hasznossá teszi magát ahelyett hogy csak élősködne és kárt csinálna, azt már alapból nem szólom le, amúgy is minden melót el kell végeznie valakinek.
2022. okt. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%
A politikusok a társadalom szemétdombja, meg a velük összefonódott maffiavezérek, "másként vállalkozók", NER-lovagok, csókosok, haverok, üzlettársak.
2022. okt. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%
Szoktak lenni érdekes csoportosulások akik azzal dicsekednek mennyit ültek késelésért de nem ez a jellemző.
2022. okt. 28. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen, azok vagyunk.
2022. okt. 28. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem.
2022. okt. 28. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
81%
Nézd különböző társadalmi rétegek különbőzően szocializálódtak. Ők ezt látták otthon ezt a nevelést kapták. Legtobbje szegény hátrányos helyzetű lecsúszott családból való. Mit lásson? A diótörőt a szinházba? Sajnos az alpári életet látta a többség ezért ilyen a stílusuk de ettől még értékes részei a társadalomnak. Egyszeru emberek viszont ha baj van osszefognak s nagy a szivuk.
2022. okt. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
92%
Nem az a lényeg hogy mit és hol dolgozol hanem az hogy ki vagy,hogy viselkedsz.Sok diplomás parasztabb mint egy gyári munkás.
2022. okt. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
69%
nem épp így fogalmaznám meg, de van benne valamennyi igazság, sajnos nem ők a legélesebb kések a fiókban általában
2022. okt. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!