Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Utazás közben milyen szálláshe...

Utazás közben milyen szálláshely ad ki lakcímet?

Figyelt kérdés

Külföldön háromhavonta fogok várostváltani. Mindemhol dolgotni fogok, amihez kell bankszámla. Bankszámlához viszont kell lakcím.

Nem tudom melyik szállástípus ami ehhez megfelelő. Albit nyilván nem adnak ki 3 hónapra.

Privát tér legyen.


2023. febr. 27. 20:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgy érted, be akarsz jelentkezni egy szálláshelyre, ahol megszállsz? Azt nem hiszem, hogy megengedik, főleg ilyen "érdekes" indokkal nem. Nekem van bankszámlám, senki nem kérdezi meg 3 havonta, hogy még a városban dolgozom-e. A banknak teljesen mindegy, hogy te melyik városban (országban) dolgozol, és a munkahelynek is mindegy, hogy melyik város melyik bankjában nyitottad a számládat.
2023. febr. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Revolutot meg otthon is tudsz csinalni.
2023. febr. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Elírtam bocsi!

En is belekavarodom már.

Tehát munkahelyhez kell lakcím. Valamikor bank is kéri. Belebukott már ebbe más is.

2023. febr. 28. 08:31
 4/7 anonim ***** válasza:

Sok helyen lehet szobat bérelni akár rövid idore is.

Egy orszagon belul utazgatsz? Es inkabb az a kerdes hogy ki vesz fel 3 hónapra, meg te mit akarsz dolgozni.

2023. febr. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

[link]


Szobabérlés, saját fürdővel van? Melyik ez a szállástípus?

2023. febr. 28. 11:35
 6/7 A kérdező kommentje:
Igazából könyha se kell, enni máshol fogok, csak aludni járnék haza. Az albik hatalmasak egymagamnak. Az ágy, meg a fürdő a lényeg.
2023. febr. 28. 11:37
 7/7 A kérdező kommentje:
Saját legyen ahogy írtam.
2023. febr. 28. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!