Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Létezik ilyen munka és szállás...

Létezik ilyen munka és szálláshely?

Figyelt kérdés

Filmekben és könyvekben látni, hogy egy ember elmenekül múltja elől és random egy kis városba, vagy tanyán kap szállást és munkát akár egy évre is.

A valóságban létezik olyan, hogy mondjuk egy kietlen vidéken valaki adna szállást és rendes melót egy random tapasztalat nélküli idegennek?


2020. ápr. 21. 22:29
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Persze.. csak nehogy egy nap lánccal a bokádon ébredj.
2020. ápr. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
Létezhet, de nagyon óvatos és körültekintőnek kell lenni.
2020. ápr. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen,előfordulhat!


De cselédmunkánál komolyabbra ne számíts,pénz is kB.annyi!

2020. ápr. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen van ilyen. Én is dolgoztam egy angliai farmon. Nagyon kedves középkorú házaspár alkalmazott. Az én feladatom volt a nagy ház takarítása, bevásárlás, kutyasétáltatás ( 2 aranyos keverék kutyusuk volt) Férjem feladata volt a felújítás a ház körül, fűnyírás, és a lovásznak besegíteni. Mi nem a nagyházban laktunk, hanem a kislakban. Ez egy 2 szobás kisházikó volt a park szélén. Nagyon jó volt. 3 évig dolgoztunk ott, de végül elköltöztünk egy városba, mert így több pénzt kerestünk. Mai napig látogatjuk a házaspárt, de mint kedves barátok, vendégek. Jó emberek nagyon.
2020. ápr. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Persze.

workaway.info erre épül, én is használtam.

Bár lehet nem pont a te igényednek megfelelő, inkább önkéntes munkákról van szó, de nem lehetetlen némi fizetéssel járó munkát is találni ott.

2020. ápr. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!