Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Sümegiek! Úgy emlékeztem,...

Sümegiek! Úgy emlékeztem, hogy Sümegen volt (van) sószoba (nem tudom pontosan, hogy hogyan nevezték, sószoba, sóbarlang, sóterápia, stb). Van még ez a sóterápiás helyiség vagy megszűnt? Vagy nem is volt, csak rosszul emlékeztem?

Figyelt kérdés
Illetve tudtok ajánlani a közelben, ha Sümegen már nincs?

2023. márc. 23. 16:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Itt van tőlünk 5km-re a város, de még sosem hallottam ott ilyesmiről. Nem lehet, hogy inkább Tapolcára gondolsz, ott ha jól rémlik a barlang és a kórház közösen csinált valamit hasonló dolgot egy időben, az lehet még megy most is, de nem tudok róla biztosat.
2023. márc. 24. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Sümegre gondoltam, nem Tapolcára. Tapolcán egy természetes barlang van, "gyógybarlang" (is).

Sümegen egy mesterséges sószoba vagy ilyesmi lehetett.

Hátha valaki emlékszik rá...

2023. márc. 24. 08:10
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát az elmúlt 30 évben mióta a környékén élek még nem hallottam róla, próbáltam kutakodni is kicsit, de mindössze ennyit találtam:

[link]

De ez meg csak egy benyújtott pályázatról szól a bölcsödének ilyen szobához. :S

2023. márc. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!