Hatásos a sóbarlang?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kisfiamat (21 hós) szeretném elvinni sóbarlangba. Olvastam, hogy sok jótékony hatása van. Sajnos ő elég beteges, októbertől áprilisig állandóan, egy hónapból jó ha egy hetet nem köhög. Cebiont, vigantolt, marslakócskák immuno fortet kapja. (Ez előtt is kapott más fajta immunerősítőt) Porlasztani Salvus vízzel szoktam. Megkérdeztem a háziorvosunkat, aki azt mondta erre, hogy idő és pénzkidobás az egész. Van akinek hatott? És nem lett beteges a gyermeke utána?

2023. jan. 12. 15:49
 1/5 anonim ***** válasza:
21%

A marslakocskanal biztos jobb, meg termeszetesebb.

Egyebkent meg amig nem eszik rengeteg zoldseget, gyumolcsot , agyonoltozteted (pl. 0-5 fok felett nem kell sapka), addig beteges is lesz.

2023. jan. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem használ semmit, a sókristály nem jut be a tüdőbe. Teljesen értelmetlen dolog. Itthon nincs sóbarlang, legfeljebb sószobák.
2023. jan. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%

1-es, ugye tudod hogy konkretan napi 1 kilo gyumolcsot es 1 kilo zoldseget (melle hust, meg valami tartalmasabb szenhidratot) kene enni manapsag mar ahhoz, hogy megfelelo tapanyag es vitamin jusson a szervezetunkbe?

Ezt felnottkent se hiszem, hogy te megugrod.

Egyebkent mit jelent a tuloltoztetes? Jarassam poloban es papucsban a gyereket 5 fokban, akkor az ugy mar jo lesz? Mi a baj azzal, ha hidegben kap egy kabatot meg normalis cipot, esetleg sapkat?

Csak mert gyakorin itt olvastam, hogy ez “tuloltoztetes” csak nalunk divat, kulfoldon ugye nem. Hat en eltem svedorszagban 1 evet, ott se lattam rovidgatyas gyerekeket a hoban rohangalni, de gyakorin kb igy adjatok elo :)

Miert? Nem ertem a logikat.

2023. jan. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kedves 1. Nem értem a felvetésed. Nem ismersz, honnan tudod, hogy agyonöltöztetem a gyerekem? :O Képzeld el, pici baba kora óta rengeteg zöldséget és gyümölcsöt próbálok neki adni, sajna (vagy nem) nem minden gyerek egyforma, az enyém 1db banánon, egy fél almán, és pár cikk mandarin vagy narancson kívül nem hajlandó mást és többet enni, semmilyen formában. Persze azt nem tehetem, hogy lefogom és lenyomom a torkán. Vagy azt kéne tennem?


Kedves 2. Köszönöm a válaszod!


Kedves 3. Egyetértek veled!

2023. jan. 12. 19:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nagy elánnal belekezdtem kisfiammal mikor utoljára beteg volt, aztán én is elkaptam tőle. Ugyanolyan lefolyású volt a betegsége ,mint szokott, semmit nem vettem észre, hogy segítene. Én már 2 hete tök náthás vagyok, pedig 2 naponta megyünk. Szóval nagyon sokat vártam tőle, de annyit nem ér. Állítólag az asztmásoknak segít, de ehhez érdemlegesen nem tudok hozzászólni.
2023. jan. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!