Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ujpest mennyire szamit kulvaro...

Ujpest mennyire szamit kulvarosnak?

Figyelt kérdés
Kevesbe szamit forgalmasnak mint Ujbuda kozpont pl? Illetve mennyivel nyugodt az elet ott Budapest tobbi reszeihez kepest?
2023. márc. 29. 14:10
 1/4 anonim ***** válasza:
17%
Mikor ott laktam éjjel nem szívesen közlekedtem az utcán...
2023. márc. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én szeptemberben költöztem Ujpestre és nagyon meg vagyok vele elégedve. Kisvárosból jöttem úgyhogy teljesen hozza ezt a hangulatot, De ha nyüzsgésre vágyom, akkor meg így, hogy visszaadták a 3-as metrót, egy 20 perc alatt Bent vagyok a belvárosban. De egyébként van itt minden :)
2023. márc. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
37%
Újpest-Központban gyakran megfordultam, mert a közelben volt az egyetem, aztán dolgoztam is ott, nemrég pedig Budáról átköltöztem Rákospalotára, de Újpest továbbra is közel van (busszal 15 perc kb), oda járok bevásárolni is. Én nem szeretem, nem egy szívélyes környék. Egyre több a primkó az utcákon, bár ez lényegében Bp nagy részén is megfigyelhető. Atrocitás még nem ért, bár éjjel még nem jártam arra. Rákospalotán szívesebben lakom, kertvárosias rész, és leszámítva a rengeteg idegbeteg kutyát, akik szinte folyton óbégatnak az utcánkban, elég nyugodt az élet errefelé. A mostani munkahelyem Újbuda-Központtól nem messze van, ott is sok véglénybe lehet botlani, de szerintem jóval szívderítőbb környék, mint Újpest. Sokáig laktam Kelenföldön, szerettem ott lakni, késő éjjel is biztonságos volt a hazajárás mindig. Újpesten éjjel nem szívesen járkálnék.
2023. márc. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
En itt lakom 4 eve, es teljesen meg vagyok elegedve mindennel. Igy, hogy vegre jar az M3 is, gyorsan bent vagy kozponti reszeken is. Szerintem semmivel nincs itt tobb bunko, mint Budapest tobbi reszein, es ejjel is batran mertem mindig hazajonni. Nincs nagy nyuzsges (ergo nem ez a bulinegyed), de teljesen elheto.
2023. márc. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!