Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Melyik országban érdemesebb...

Melyik országban érdemesebb letelepedni?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 12. 15:21
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
56%
Természetesen UK
2023. ápr. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
16%
júké
2023. ápr. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen az Egyesült-Királyságban érdemesebb letelepedni.

Feltételezem, hogy tudsz róla, hogy Oroszország jelenleg háborúzik. Ráadásul az Európai országok többsége + USA + Japán (meg még néhány kisebb ország) szankciókat vezetett be ellenük, úgyhogy a gazdaságuk romokban van, és eléggé nehézkessé vált egy csomó minden.

Brexit ide vagy oda, Nagy-britannia ezerszer stabilabb, és több jövő van benne mint Oroszországban.

2023. ápr. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
47%
Természetesen az Oroszországi Föderációban. Egyesült Királyság nem jó, mert sok az LMBTQ. Oroszországnak meg van gazdasága is.
2023. ápr. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Az oroszok akikkel beszéltem azt mondták, hogy nem nélkülöznek, ugyanúgy van minden náluk, csak az árak emelkedtek meg, igaz pár szolgáltatás nem elérhető a háború óta. A LMBTQ engem nem zavar.
2023. ápr. 13. 23:15
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

"ugyanúgy van minden náluk"

Ez addig igaz, amíg az egyszerű mindennapi termékeken nem lépsz túl.

De ha már valami komolyabbat keresel pl tartós fogyasztási cikkeket, autót, akkor komoly meglepetések fognak érni. Pl normális autót már nem kapsz, csak évtizedekkel lemaradt orosz gyártmányokat (azt is minden nélkül, mert nem tudnak alkatrészhez jutni, és egyféle színben, mert a többi kifogyott) vagy Kínai gyártmányokat, azok közül is csak rosszabbakat (ezek nem túl komoly konstrukciók, és pl törésteszteken rendre alulteljesítenek).

#

14 Akkor ez mi?

[link]

2023. ápr. 14. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
44%
14-es vagyok. Az Egyesült Királyságnak saját gazdasága nincs. Az USA pénzeli
2023. ápr. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
75%

Nyilván Oroszországban.


Bayer Zsolt és Bencsik András is azt tervezi hogy csinálnak oda egy honeymoon-t (bár mintha halogatnák a dolgot).


Egyedül Orbánt nem értem, hogy miért a haldokló nyugaton taníttatta a gyerekeit, holott neki megvannak a kellő kapcsolatai orosz ösztöndíjakhoz is.

2023. ápr. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 NTBS ***** válasza:
37%
Oroszország.
2023. ápr. 18. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!