Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Csak városokban vannak hajlékt...

Csak városokban vannak hajléktalanok vagy falvakban is jellemző?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 19. 08:44
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Inkább a városokban. Falvakban általában csoportosulnak az ilyen emberek és többen laknak együtt
2023. ápr. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
Faluhelyen annyira nem, mert ott nincsenek tömegek az utcán, nem tudnak kéregetni. Meg télen ott nem tudnak behúzódni aluljárókba sem.
2023. ápr. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
56%

Gondolom előbb utóbb a városban kötnek ki.

Én pont ismerek egy léhűtőt, aki eladta vidéki házát, városba költözött albérltebe, már elverte az összes pénzét, úgy tudom most dobják ki az albérletből...

GOndolom nem fog visszamenni a falvába...

2023. ápr. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%

Én falusi vagyok.

Évente 1 idekerül valahogy de 1-2 nap múlva távozik mert itt nem tűri meg senki és nem pénzeli. Nem is “csoportosulnak” és laknak együtt. Itt szimplán agyonverik ha úgy van. Nem jár este/hajnalban rendőr, sok a kamerázatlan rész.

2023. ápr. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Faluban lakok. Nem láttam még az utcákon hajléktalant.

Viszont...volt már olyan 3x, hogy random csöves becsengetett hozzám kaját, pénzt kérni.

Hajnali 2kor csöves c páros kért volna aprót vonatjegyre.

Vasútállomással szemben lakok. Gondolom utazgatnak szerencsét próbálni, hátha találnak jó tarhálási helyet.

2023. ápr. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Konkrét hajléktalan jóval kevesebb, de olyan rengeteg van, aki erősen mélyszegénységben él, vagy a háza pár év múlva, karbantartások mellőzése maitt, kb életveszélyes lesz. Vagy már nincs villany/víz stb.
2023. ápr. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!