Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A rohadék ellopta a csomagomat...

A rohadék ellopta a csomagomat! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

írtam a kiszállítónak, de fotóval igazolta,hogy kiszállította. (Csomag a földön a lábtorlőn). Már többször volt rá pelda, szerintem tudom,hogy melyik szomszéd volt aki tagad a rohadék!!! Kiírtam a földszinten a faliújságra,hogy aki ellopja a csomagom annak legközelebb eltöröm a karját!

Mi mást tudok még tenni? Társasházba tegyek ki kamerát az ajtóm fölé? Érdekes lenne. Csengő esetleg ami mozgasérzékelős.


2023. ápr. 28. 13:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%
Legközelebb vedd át a csomagodat.
2023. ápr. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, miért hagyja a szállító a lábtörlőn a csomagot társasházban? Mondtad neki, hogy hagyja ott? Vagy mi? Azt valakinek át kellene adnia, vagy esetleg biztonságos helyre tenni. Ez nem az.
2023. ápr. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
83%
Hozasd ki akkor a csomagot, amikor otthon vagy.
2023. ápr. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Igen,kiírtam egy cetlire,hogy mindjárt jövök. úgy is volt.
2023. ápr. 28. 13:19
 5/18 anonim ***** válasza:
67%
Menj be hozzá, ha ott a cuccod törd el a kezét. G.ci tolvaj.
2023. ápr. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
A lábtörlőre kézbesítés nem kiszállítás, ez a kézbesítő hibája elsősorban. Egyszer a Posta nekem is lábtörlőre kézbesített, panaszt tettem, utána figyeltek, többé nem hagyták ott így egy rendelésemet sem, ha nem voltam otthon, dobtak be értesítőt, és visszavitték a postára. Az ExpressOne futár meg odaadta az egyik szomszédomnak az egyik rendelésemet, amikor felhívtam, hogy számon kérjem, meg hogy mondja meg, melyiknek adta oda, akkor nem tudtam meg, nekem kellett munka után hazaérkezéskor nyomozni, hogy melyik szomszéd vette át. De nem bíztam meg ezzel senkit, és ők mindig csak a szállítás napjának reggelén küldenek értesítőt, amit nem mindig látok, lehet, hogy éppen úton vagyok munkába, így aznap például pont nem láttam, és nem tudtam módosítani. Nem tudom, hogyan lehetne őket rábírni, hogy a tervezett szállítás előtt egy nappal értesítsenek ki. A GLS mindig korábban küld értesítőt, soha nem a szállítás napján.
2023. ápr. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 qkker1 ***** válasza:
71%

"A lábtörlőre kézbesítés nem kiszállítás,"


Szerintem nem Magyarországon van a kérdező, mert itt ilyen nincs.

2023. ápr. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Ugy latom,hogy igy jartam. Legkozelebb okosabb leszek. Koszi a valaszokat
2023. ápr. 28. 13:45
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Én is most rendeltem valamit, utánvétes fizetést kértem.

Tuti ne fogja a lábtörlőn hagyni a futár a csomagot, mert amíg nincs kifizetve addig ő felel érte (így a szomszédok sem járnak jól)! :)

2023. ápr. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Mondjuk ez igaz
2023. ápr. 28. 13:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!