Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan győzzek megy egy...

Hogyan győzzek megy egy embert, hogy utánvéttel küldje a csomagomat?

Figyelt kérdés
A facén van egy ember, aki árul egy sportkormányt a motoromhoz, ez az egyetlen darab, amit találtam, nincsm ásik ami jó!!! De csak előre utalással hajlandó postázni. Tudom ,hogy nem akar átverni, emrt egyszer láttam már ezt a kormányt személyesen és ismerem is a csávót, de nekem megnyutatóbb, ha utánvétes.
2020. jún. 27. 15:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Én se küldenék utánvéttel.
2020. jún. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Menj el erte fizesd a kezebe
2020. jún. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Miért nem küldenétek? Azzal pedig mindketten jól járunk :D mindenki biztonságban van.
2020. jún. 27. 15:59
 4/18 A kérdező kommentje:
2-- kösz, majd utazok 350-350km-t egy nap :)
2020. jún. 27. 15:59
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki biztonságban van, kivéve az eladó. Többször jártam már úgy, hogy feladtam valamit utánvéttel, aztán nem vették át és buktam több ezer ft postaköltséget. Na azóta nem vagyok hajlandó senkinek így küldeni, nem érdekel mit rinyál. Legalább a postaköltséget utalja el előre.
2020. jún. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

jaaaa, hogy olyat is lehet? Ha nem veszik át, akkro visszahozzák a csomagot nem? Akkro nem adják vissza a pk-et?


Akkor ki veszíthet többet? Aki elutal egy vadidegennek 80e Ft-ot, vagy az akinek a csomagját nem veszik át és buk 2350 Ft-ot?

2020. jún. 27. 16:05
 7/18 anonim ***** válasza:
79%

Dehogy adják vissza a postaköltséget...

Figyu, eladóként nem érdekel a vevő nyomora. Egy biztos: én nem akarom elbukni a 2350 Ft-ot, így aztán nem adom fel utánvéttel. Ha a vevőnek nem tetszik, ez a feltétel, akkor vegye meg mástól, baromira nem érdekel.

2020. jún. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

#6 és én mint eladó, miért is kockáztassak, ha neked kell a kormány. Majd eladom másnak, aki hajlandó előre utalni.


Ha átveszed a csomagot 82 rugóért, akkor is lehet benne egy kődarab. Erre még nem gondoltál ugye?


Egyik futás se fogja megvárni, míg kibontod előtte!


előbb mondtad, hogy ismered személyesen.. akkor mit is kockáztatsz az előre utalással?

2020. jún. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, nem adják vissza a postaköltséget, amit így duplán kell kifizetni a feladónak! Sajnos benne van a pakliban mindkét részről, hogy a másik csaló, de az eladó diktál, hiszen az adás-vétel tárgya nála van. Esetleg ráveheted, hogy tegye fel valami adás-vétel oldalra, amelyik átvállalja köztetek az adás-vételt. Tehát garantáltan fizet az egyik fél, garantáltan elküldi a csomagot a másik fél.
2020. jún. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
na jó, de mégis annak illik a kockázaot vállalnia aki kisebbek bukik? Nehogy már átutaljak vadidegennek akármekkora összeget... Amikor én adtam el valamit, utánvéttel küldtem, nehogy már kétségei legyenek, hogy 30k-t bukhat a vevő. Inkább én bukjak el 2300 Ft-ot, mint a másik fél 10x annyit.
2020. jún. 27. 17:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!