Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miért hiszik sokan,hogy 30...

Miért hiszik sokan,hogy 30 millió egy kunyhóra sem elég?

Figyelt kérdés

Rengeteg 20 millió alatti ingatlan van meghirdetve vidéken. Az ingatlan.com nagyon szép,nagy kertes házakat listázott ki nekem ez alatt az ár alatt, Budapesttől 80-90 kilometerre.


Még ha 12-13 millióért vesz valaki,és ráfordít még 5 milliót,akkor is jó üzletet kötött.


Ilyen is van. Sok



Tele a facebook olyan emberekkel,akik ezt az egész temát elengedik azzal, hogy "úgysem lesz nekem 40 millióm,márpedig egy kerti budi is már ennyi az isten háta mögötti falukban is"


Szerintem ez így baromság.

Hajlok arra,ahogy az ingatlanárak az egekben vannak,de nem gondolom,hogy csak a belpesti lakások,dunakanyar melletti szentendrei,váci házak a megugrandó léc egy ember életében.


2023. máj. 1. 08:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
42%

Osztrák határ mellett 33 millióért most kelt el egy kétszintes, 150 nm-es családi ház, ami egy 1700 nm-es telken van.


(Nem romos, nem vizes, abszolút hibátlan ház. Ki lehet fogni ilyeneket. :))

2023. máj. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%

"Rengeteg 20 millió alatti ingatlan van meghirdetve vidéken."


"vidéken" úgy érted hogy még vidékhez képest is nagyon vidéken, valami isten háta mögötti zsákfaluban.


Én itt megnéztem nálunk megyeszékhelyen, de a legkívüleső kb ilyen idülős meg hétvégi házas félig földutas placcokon is 30-34 milliónál kezdőnek az ilyen félkész putrik.

2023. máj. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
Azért, mert ha életszerű megoldásokban gondolkozol, akkor a jelenleg Budapesten élő emberek jelentős részének nem opció leköltözni vidékbazmegre, csak mert olcsó a ház, ha utána nem tud bejárni a melóba, meg elszakad az ismerőseitől.
2023. máj. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
71%
Lehet van alsóbögyörőfalván és annak szomszédjában néhány egész pofás ház 20 millióért, de áruld már el, hogy ugyan miből fog megélni az, aki oda megy? Ritkán előfordulhat, hogy tud valaki otthonról melózni, vagy távmunka, de a többségnek ez nem opció sajnos. Majd mindennap utazik 2 órát vagy többet oda vissza, hogy elérje a civilizációt?
2023. máj. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%

#1


Az jó, nálunk osztrák határ mentén, egy kisebb telek, amin nincs semmi még közmű sincs, már nincsen 30 alatt.

Már egy 40nm feletti lakás ami még nincs is felújítva 33-35 milliótól indul és nincs hozzá semmi.


Nagyobb házakat amik jó állapotban vannak 100-120 millió alatt nem igen láttam még falun se.

2023. máj. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy nem biztos, hogy csak 5 milliót kell ráfordítani az olcsó ingatlanra. Két kollégám és egy szomszéd újít fel mostanában, akikkel beszélgettünk már erről, elég meredek összegeket kifizettek már, és nem valami extra luxus melóra, ja, feltéve, ha van elérhető kivitelező.
2023. máj. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
84%

Persze vesznek az emberek 20 millióért egy házat a világ végén és otthon kuksolnak mert normális távolságban nincs olyan munka amiből meg lehet élni.

Szerinted mindenki milliomos, hogy nem kell dolgoznia?

2023. máj. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert Bp-en dolgozom és nem akarok 2x90 Km-t sem autózni, sem vonatozni, sem buszozni. Így nem vagyok kisegítve, hogy vidéken 30 milláért is kapok egy lakást.
2023. máj. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
75%
ja persze olyan helyen, ahol távol van a bolt, buszmegálló, stb :D
2023. máj. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
85%

Akkor költözz vidékre, te ingatlan szakértő.

Ahol 5 millió alatt vannak házak, azon cigány falvak. 5-10 között nyomokban magyar is található, de a semmi közepén van a település. Minimum 60-100km-re van csak munka.

10-20 millió között már közeledik a fele-fele arányhoz a cigu-magyar lakosság. Van munkalehetőség, gyárban sz0pni minimálbérért 3-4 műszakban.

20 felett akár magyar faluban is van ház (lepukkant hosszúkás tornácos parasztház, fürdő nélkül) , 30-40km-re munka is van.

2023. máj. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!