Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Budapest normálisabb kerületei...

Budapest normálisabb kerületeiben mennyire vannak biztonságban az autóban hagyott értékek? Kell félteni például egy beszerelt dashcamet vagy egy véletlenül ottfelejtett telefont?

Figyelt kérdés

2023. máj. 2. 17:39
A kérdező szavazást indított:
Apróbb értékeket simán a elől hagyok.
Mindent eldugok szem elől a kocsin belül.
Semmi értékeset nem hagyok az autóban, mindig ki-be pakolom ezeket.
Még a telefont is simán elől hagyom, sose loptak tőlem semmit.
14 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
Általában nem hagyok értékeset a kocsiban (kivéve, ha mondjuk aznap vettem és még nem értem haza vele), ha mégis, semmi értékes, könnyen elvihetőt nem hagyok szem előtt. A többit is igyekszem a lehető legfeltűnésmentesebben elhelyezni.
2023. máj. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
67%

Második kerület mellékutcája, "belbuda"- országút, én zseni már hagytam táskát, céges laptopot táska nélkül anyósra dobva, airpodsot a kocsiban, vagy lusta voltam kivenni a szerszámokat, és kop kop kop nem ért baj.


A kocsim viszont elől hátul meghúzták, megnyomták már, úgy hogy teljesen lejött a fényezés.

2023. máj. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sajnos pont a jobb környékek a kockázatosabbak ilyen szempontból, jobban működik az aki keres az talál elve. Sokszor eldugott mellékutcákról van szó ahol a rendőr se jár. (Az újdbudai rendőrség konkrétan lenyilatkozta pár éve, hogy túl nagy a kerület ahhoz, hogy mindenhol ott legyenek.) Szóval az hogy szuper a közbiztonság, nagyjából tisztaság van, és alig vannak "alakok", a nagy csomópontokon kívül, vagyon elleni bűncselekményeket szerintem Buda vezeti.

De itt is nagy a szórás mert pl. betörésről tényleg max a "hegyekben" hallani.

2023. máj. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
*az, hogy = attól, hogy
2023. máj. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!