Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Melyek a biztonságosabb...

Melyek a biztonságosabb kertvárosi részek Budapest XIX. , XX. , XVIII. , X. , XVII. , esetleg a XVI. vagy XXIII. kerületeiben?

Figyelt kérdés
Ezen kerületek valamelyikébe szeretnénk költözni, kertvárosi részre, családi házba. A XIX., XVIII., XX. lenne a legjobb, de a többi is szóba jöhet. Elsődleges szempont a kulturált lakók és a közbiztonság, ne legyenek csendháborítók, betörések stb. Kérlek, hogy konkrét részeket írjatok az említett kerületeken belül!

2013. szept. 9. 07:52
 1/4 anonim válasza:
Én Kispestet ismerem, Wekerle a szívem csücske. Nem állítom, hogy nincs betörés, de szerintem még mindig az egyik legbiztonságosabb környék. A lakok legtöbbször odafigyelnek egymásra. Egy hátránya van, hogy a világörökség része és szinte minden külső változtatásnál a házon külön engedély kell. Remélem kicsit tudtam segíteni :)
2013. szept. 9. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 klopusz ***** válasza:

Szia!


Én a XVII. kerületben lakom, Rákoskeresztúr kertes házas részén, 16 éve.

Sokat mondok, ha ennyi idő alatt 10 betörésről hallottam.

A legtöbben a kocsijukkal sem állnak be az udvarra (én sem), mégsem hallottam olyanról, hogy feltörtek volna autókat.


Remélem, segítettem.

2013. szept. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat. Wekerlét ismerem, valóban szép, rendezett környék, egy bajom van vele: az ingatlanárakhoz képest szerintem mind a házak, mind és legfőképpen a kertek nagyon picik.

További válaszokat is várok még mindenkitől.

2013. szept. 9. 08:37
 4/4 anonim ***** válasza:
Én az erzsébeti temető mellet lakom,a XXIII. kerülethez tartozó részen,nyugis,csendes hely,az itt lakók összetartanak.A betörés nem jellemző,a közlekedés jó.Szinte falun érzi magát az ember.Pont árulják a mellettünk lévő házat.
2013. szept. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!