Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Meg lehet enni a narancs héját?

Meg lehet enni a narancs héját?

Figyelt kérdés
Baromira unom hogy mindig meg kell pucolni..
2023. máj. 4. 18:09
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
Hát ha nagyon alaposan megmosod akkor sok bajod nem lehet tőle, csak baromi keserű lesz, és nagyon undorító
2023. máj. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%

Elvileg meg lehet enni, mert nem rághatatlan, már ha eltekintünk attól, hogy mindenféle vegyszerekkel vannak kezelve

De előbb fogod a megevését megunni, mint a pucolását.

Én teszek 2 vágást körbe, és 4 cikkelyben leszedem, nagyjából 2 perc alatt.

2023. máj. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Borzalmasan keserű, én már próbáltam, nem tartott sokáig, hamar elment tőle a kedvem. De ha a lustaság fájna, te már ordítanál, ember.
2023. máj. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyed csak, neked való.
2023. máj. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát ha házi és nem vegyszerekkel kezelt akkor egy jó mosás után eheted.De nagyon rossz rágós és keserű lesz.
2023. máj. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

nagyon nagyon finom kandírozva


sokáig főzöd, forralod majd mézes cukorba mártod

2023. máj. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Vegyszerekkel van bevonva, penészedés ellen. De általában ki is van írva a citrusféléknél. Ne edd meg!

Max. a bio termesztésű héját, ami nincs kezelve.

2023. máj. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Salx Narval ***** válasza:
100%
Sok mindenre lehetne használni ugyan úgy mint a citromét. Sajnos ritkán jut az ember bio termesztésű narancshoz, vegyszerezettel pedig nem éri meg kockáztatni, bár én néha így is megtettem régebben, lereszeltem, ill kandíroztam.:D Valahol olvastam, hogy semmivel nem lehet eltávolítani a héjba ivódott vegyszert ezért felhagytam a narancshéj felhasználásával. Van citromfám bőséges terméssel, inkább ezt használom.
2023. máj. 5. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
király köszi! 🤙
2023. máj. 5. 23:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!