Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Tényleg élt ő Angliában?...

Tényleg élt ő Angliában? Esetleg Írországban?

Figyelt kérdés
[link]

2023. máj. 6. 13:02
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A kommentek között van egy válasz, ami releváns lehet:

strikeee01

11 évvel ezelőtt

"én is angliában élek, 18 éves vagyok, megdolgozok a pénzemért. az a híres nike papucsod maximum 3 font(mint egy doboz csempész "pálmál" ), a tárca tartalma nem lehet több 200-300 fontnál... kb egy havi segílyed. pik pakk össze lehet lopni, de ne adj isten kétkezű munkával itt kint egy heti fizu. úgyhogy nemtudom mire kell verni magad papó."


Sokan írják, hogy a tárcájában lehet újságpapír is, a Nike papucsa akár még hamisítvány, és a Pall Mall ott a legolcsóbb cigi.


Szóval épp lehetett kint, és valószínűleg ő, és a hasonlók miatt egyeztek bele az angolok a Brexitbe. Persze arra rájöttek már, hogy ez nekik is szar, már mint maga a Brexit, de hát meglépték.


Az, meg, hogy a háta mögötti autóra mutogatva, azt mondja, az Mr. Bean-é, szerintem kamu. Kizárt, hogy Rowan Atkinson olyan helyen lakjon. Szerintem. Valamelyik angol helyit nevezhetnek Mr. Bean-nek, már hihetőbb.


Plusz: a videó 2010. január 18-ai... (13 évvel ezelőtti)

2023. máj. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"Mr. Binek kocsija"


Ezen szakadok.

2023. jún. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!