Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Aki Japánba, Dél-Koreába,...

Aki Japánba, Dél-Koreába, esetleg Kínába kívánkozik az animék, egyéb szubkultúra hatására, az miért nem próbálkozik Kanadában, esetleg az USA-ban a helyi kínai negyedekbe, Japantown-okba és Koreatown-okba bekerülni?

Figyelt kérdés
Az mégis csak az egészséges Nyugat; Kelet-Ázsia nagyon merev hely, taposómalom.

2023. máj. 12. 01:14
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Megis, melyik animes magyar gyerek tapossa a malmot japanban?
2023. máj. 12. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
17%
ne reklámozd a nyugatot, egy fokkal se jobb kelet ázsiánál
2023. máj. 12. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%

en Japanban elek, IT szektorban dolgozok japan cegnel.

itt is ugyanugy van homeofficetol kezdve, laza irodai kozeg stb.

nyilvan cege valogatja mondjuk, de en megcsak nem is tuloraztam eddig egy percet se.


jelenleg is epp az irodaban vagyok, de nincs teendom, szoval itt valaszolgatok hulye kerdesekre.


gyertek Japanba, szep hely, legalabb egyszer meg kell tapasztalni en azt mondom.

2023. máj. 12. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Éltem ott kisgyerekként, de nagyon kisgyerekként... (Magyarhonban születtem)
2023. máj. 12. 02:30
 5/9 anonim ***** válasza:
87%

akkor biztos sok mindenre emlekszel... ;)


sokat valtozott ez az orszag az elmult 20-30 evben, de nyilvan sok tekintetben meg elmaradottabb, mint a nyugat

2023. máj. 12. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem, nagyon kevésre. Apámra sem... 😒
2023. máj. 12. 02:37
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem az az anime szülőhazája. Ezek azt hiszik hogy Japánban mindenki anime mániás, mangákat olvasnak. Ott "otthon lennének".

Sok animében különleges bánásmódot kapnak a külföldiek. Biztos azt hiszik ott valsmi kis istenek lennének. Én mondjuk akárhány japánnal beszéltem neten, mind utálta az animét meg az ilyen japán fanokat.


Amúgy meg más országokban ezek a kis ázsiai közösségek nem befogadóak. Pl Magyarországon is sok a kínai, koreai. Egyetemen is rengeteget látok. Nem vegyülnek velünk magyarokkal. Hozzájuk se lehet szólni. A többi külföldit, pl feketéket, arabokat is semmibe nézik. Megközelíthetetlenek. Ezekkel aztán próbálkozhatnának.

2023. máj. 12. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
4%

Mert esze van, és nem csak a vakvilágba él vaksin semmit nem látva.Hanem ismeri a körülötte folyó nemzetközi és egyéb dolgokat.


Szerinted épeszű, ismerettel rendelkező ember ma választaná Kanadát vagy az USA-t? Az egy dolog, hogy majd később szeretne menni, de addig amig ilyen kormányok vannak, és ilyen politikai helyzet van esze ágába nincs oda menni.

2023. máj. 12. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szingapúr a harmadik választás vagy Malajzia!
2023. jún. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!