Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gothok, metálosok (és hasonló...

Gothok, metálosok (és hasonló szubkultúrához tartozók), mi volt a legdurvább, legnevetségesebb beszólás, megjegyzés, amit kaptatok?

Figyelt kérdés

2022. jún. 2. 23:39
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Miért érdekel? Szerinted ez ennyire mulatságos vagy vicces dolog?
2022. jún. 3. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem emlékszek már, annyira nagy beszólásokat nem kaptam. Inkább csak átkozódásokat. Volt pl hogy 3 öregasszony elkezdett hangosan kritizálni. Odafordultam és beszóltam valamit, talán hogy felrúgom őket, remélem bérelt helyük van a temetőben. Még ők voltak felháborodva, gyors léptekkel mentek tovább.


Általában a piercingjeimet szólták meg. JÁJJ nem fájt? hogy tucccc így csókolózni? A barátodat nem zavarja? Hogy tudsz levest enni? Ha másik piercingessel csókolózol nem ragadtok össze?

Mindig. Minden kva alkalommal feltették ezeket az agyhalott kérdéseket. Olyan kis cukin mosolyogva, mintha valami nagyon frappánsat mondtak volna. Ha az első kérdést feltették, válaszoltam a többire is magamtól. "gyooo honnan tuuuudtad hogy ezt fogom kerdezni?"

Nem is tudom, talán beleláttam az üres fejedbe.

2022. jún. 3. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Metionin ***** válasza:
89%
Csak a szokásos boszorkányozás meg vámpírozás meg "gyáááá hogynézeeeki" bizonyos etnikumtól, illetve néha idős hölgyek keresztet vetnek, ha meglátnak. Egyébként csendben bámul az, aki bámul de a többséget nem izgatom, főleg mióta elköltöztem a szüleimtől. Ott még a nagymamát is felhívják a nyárikonyhából a mai napig ha megyek az utcán, hogy nézzen meg :D Itt ahol most élek, a legtöbb figyelmet a gyerekektől kapom, imádják a ruháimat meg a hajam és időnként hangosan kinyilvánítják, hogy ők is ilyet akarnak.
2022. jún. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Amikor évekkel ezelőtt feltöltöttem a legelső viszonylag extrémebb képemet közösségi platformra, az ismerőseim anyámnak meg az egyik barátnőmnek is írogattak, hogy minden rendben van-e velem, mert “depisnek tűnök”, illetve szó szerint azt, hogy “megőrültem-e”.

Keresztény ember megkérdezte tőlem, hogy mondtak-e rám ki átkot, (szintén keresztény vagyok), meg azt, hogy foglalkozok-e okkultizmussal vagy “horoszkópokkal”. 😂

Továbbá volt már rá példa, hogy pár roma származású, megtermett skinhead (!!!) felszállt a villamosra, és elkezdtek random emberekbe belekötni brutális hangerővel. Én inkább nem akartam kockáztatni, elég feltűnő voltam a fekete bőrdzsekimmel és a szegecses táskámmal, ezért az utolsó utáni pillanatban fogtam magam, megnyomtam a gombot és leugrottam a szerelvényről, - az egyik pedig bemutatott nekem az ablakból, miközben elhaladt.


Általános dolgok, amiket napi szinten kapok:

“Cigizel?” (Amúgy nem.)

“Emós vagy?” (NEM!!!)

“Sátánista vagy?” (Szintén nem.)

“Itt egy holló!” (Ez még ahhoz képest aranyos.)

“GÓÓÓÓÓÓT!” (Ez igaz.)

“Jesszus, ez úgy néz ki, mint egy halott!” (Ez is igaz. 😂)

“Biztos azért jársz feketében, mert depressziós vagy.” (Nem, nem azért. Mellesleg egyáltalán nem vagyok depressziós, de ha még sokáig kínzol ezzel a feltételezéseddel, lehet, hogy nemsokára az leszek.)

2022. jún. 5. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak a szokásos... Öreg nénik szerint fekete rúzs= boszorgányság:D
2022. jún. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Metionin ***** válasza:
100%
5. De fogadjuk, a miértjét nem tudod. Kérlek, azért, mert ha feketére van festve a szád, akkor jobban fog az átok, amit kimondasz vele. Az információ forrása 2-es villamos, Debrecen, 2 néni beszélt ki mert azt hitték, nem hallom a fülestől. :3
2022. jún. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
6, Köszi eddig tényleg nem értettem miért mondják rám a nénik.. de amúgy tényleg úgy tudnak beszélni az emberről mintha ott se lenne:).
2022. jún. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer benéztem egy plázás ruhaüzletbe A bolt egyik pontján szembetalálkoztam két kis 13 év körüli r*b@nccal. Ugyanazt csináltam, mint ők, csak megnéztem, milyen felsők vannak ott, erre az egyik kvázi felkiáltott: “Na, őt kerüljük!”


Szintén ruhaüzletes sztori: Akkor még kötelező volt a maszkviselés. Egyébként az összes maszkom fekete. Egy anya volt ott, aki kicsit sem visszafogottan odaszólt a gyerekének, amikor meglátott, hogy: “Ez úgy néz ki, mint egy rabló.” - Már bocsánat, de ha lopni vagy “rabolni” támadna kedvem, nem az lenne a célom, hogy minél kevésbé keltsek feltűnést? 🤷‍♀️😬 + Elkeserítő, hogy szülők ilyen szinten belenevelik a gyerekeikbe az előítéletet azokkal szemben, akik kicsit több feketét viselnek, mint a konzervatív átlag.


Van egy hátizsákom, amin van egy pentagramos cipzár. Mögöttem jött egy pár. A csaj mondta a pasinak, hogy “Maradjunk le!” Biztos azt hitték, valami pózerkedő “sátááánista” barom vagy boszorkány vagyok, aki majd “megátkozza őket”. Idióták…


Egy anya mellettem elhaladva figyelmeztette a 6 év körüli fiát, hogy “Ne nézz a szemébe!!!” 😳😂😂😂

2022. jún. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!