Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hajdú-Biharban az emberek...

Hajdú-Biharban az emberek miért kötekedőek?

Figyelt kérdés
Voltam sokszor Budapesten, Miskolcon, Nyíregyházán ennyi kötekedő emberrel ott nem találkoztam. Mi lehet az oka?

2023. máj. 15. 20:52
 1/9 anonim ***** válasza:
13%
Mert munkanélküliség van, de nem csak ott az egész országban.
2023. máj. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Dolgozók is így viselkednek, gazdagok is...
2023. máj. 15. 22:15
 3/9 anonim ***** válasza:
82%

Én meg Miskolcon lakok, és nem találkoztam még Hajdú-Biharban sok kötekedő emberrel.

Gyakran megyek Hajdúböszörménybe, Hajdúnánasba, Debrecenbe. Sokkal normálisabbak az emberek, mint Miskolcon.

2023. máj. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
Minél sz@rabb az életminősége az embereknek annál kötekedőbbek.
2023. máj. 17. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%
Országos probléma!
2023. máj. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
59%
Országos szinten Kelet-Magyarországon a legrosszabb élni.
2023. máj. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Hajdú—Bihar megyében kifejezetten igényes, intelligens, kulturált embereket látok nagy többségében. A nagyátlag szerintem sokkal kulturáltabb mint az ország más pontjain.


Azt viszont elismerem, hogy jelen vannak nagyon durva "gettók" is a megyében, amelyek meg jóval felülmúlják az országos átlagot is.


Viszont arányaiban még mindig jóval több a normális, kulturált ember arrafelé, mint a kötekedő rosszarcúak.

2023. jún. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
26%
7-es, most az, hogy az emberek nagy többsége nem kötekszik rendben van, de hogy kultúrált lenne Hajdú-Bihar az nagyon durva túlzás. Olyan egyszerűek az emberek többsége hogy hihetetlen. Többségük a Lidl-ös akciós újságban lát csak betűt. Nem véletlenül tarol országos szinten is kimagaslóan magas szavazati aránnyal a fidesz.
2023. jún. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon arrogánsak... Megismertem egy nőt a héten, barátságos. Kiderült,Miskolcról elszármazott.
2023. jún. 30. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!