Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hajdú Balázs humorista, a...

Hajdú Balázs humorista, a való életben is ennyire szórakozott?

Figyelt kérdés
Egyébként imádom a srácot 😃
2022. júl. 12. 14:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy írom most ezt a kommentet, hogy nem ismerem őt vagy a munkásságát.


Szerintem el kell különíteni a munkát az embertől, a humorista dolga az, hogy szórakoztasson. Valószínűleg nem egy ultra morgópokróc irl sem, de nem indulnék ki a színpadi szerepjátszásból.

2022. júl. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%

Nem szórakozott, hanem szórakoztató.... :)


A szórakozott az, aki nem figyel a dolgaira, és időnként azt se tudja, hogy hol van....

2022. júl. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
57%
A stand-up is egy előadás, ahogy a színész sem olyan, mint amilyen szerepet játszik, ők sem feltétlen.
2022. júl. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak túl sokat füvezik.
2022. júl. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
35%
Bocs,az előző sztornó,én kevertem Sebestyén Balázzsal,ő az aki sokat füvezik.
2022. júl. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
58%

A stand up egy előre megírt műfaj. Nem spontán jönnek a poénok, az max az előadás nagyon kicsi része.

Attól, hogy valaki a színpadon vicces, még nem jelenti, hogy mindig ilyen.

Pl gyakori jelenség, hogy stand up előadókat hívnak meg remdezvényekre különböző feladatok ellátására.

Több ilyenen vettem már részt, egyik sem volt vicces. Pl elhívták az egyik ismert comedys arcot műkörmös rendezvényre műsort vezetni... Hát... Inkább kínos volt, mint vicces. Arra próbált ráhúzni mimden poént, hogy ő pasi és nem ért hozzá, meg milyen lehet ezekkel a körmökkel létezni... Lerágott csont. Szerinted mennyire vicces, mikor megkérdezik, hogy ekkora körmökkel hogy törölsz feneket?

A másik egy környezetvédelmi verseny volt a helyi iskolák közt, ahol a zsűri sztárvendége volt szintén egy comedys arc... Nyilván a szervező azt várta, hogy majd milyen vicces lesz, ahogy a történéseket poénosan kommentálja emberünk, de csak az volt vicces, amit a műsorából idézett.

2022. júl. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
"Hajdú Balázs humorista" igen az vicces őt humorpistának nevezni de a többi is egy rakás .
2022. júl. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ird be jutubra: herby hajdu balazs


Na ott nincs elore megirt szoveg, biliardoznak, isznak, dumalgatnak, ott is szorakozott:D szerintem alapbol az, ha az ember ranez elillan depije mert sugarzik belole a nyugodtsag :D

2022. okt. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!