Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miért dobálózik bárki is...

Miért dobálózik bárki is kavicsokkal?

Figyelt kérdés
Kicsit unalmas, hogy állandóan az üvegest kell várni, mert valamelyik ablak folyton meg van repedve. Másrészt ez nyilván folyamatosan emeli a biztosítási díjat is. Természetesen szívesen megmondanám annak is, aki csinálja, de annyira vállalja magát, mint az idétlen grafitisek.
2023. jún. 2. 13:33
 1/6 anonim ***** válasza:
50%

És most azzal megoldódik a problémád, hogy ide kiírtad a sérelmedet, amivel mi úgysem tudunk mit kezdeni?

Miért nem szereltetsz fel biztonsági kamerát az albakodra, és ha újra megtörténik ez, akkor mész vele a rendőrségre?

2023. jún. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
#1 : Gondolom pontosan tudod, hogy a felvétel készítésnek vannak szabályai. Én az áldozat vagyok és nem elkövető! Abban lehetne segíteni, hogy ilyen biohulladékok mi miatt vannak. Ezt nem értem!
2023. jún. 2. 13:40
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

"Én az áldozat vagyok és nem elkövető!"

Szerinted ezt eddig nem tudtam? Direkt ezért tanácsoltam akkor a biztonsági kamerát, hogy tudd bizonyítani, hogy ki az elkövető! Nagyon fárasztó vagy!

2023. jún. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%
Nem számít, mert a bűnmegelőzés és felderítés magasabb érdek mint a személyiségi jogok. Neked érdekedben áll a folyamatos rongálást felderíteni, akkor férjen bele az illegális felvétel, vagy akkor tűrd szépen csendben.
2023. jún. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#4 : Sajnos manapság a cigány gyerekek már a bíróságon támadnak. Én meg becsületes magyar vagyok és az is maradok!!
2023. jún. 13. 12:30
 6/6 anonim ***** válasza:
És? Sosem marasztalnának el egy bűnözőt sem, hiszen a jó hírnevét sérti egy jogerős ítélet. Akkor vegyed az üveget, nehogy a dobálózó cigány jogsértve érezze magát és megszóljanak, hogy megvédted a tulajdonodat.
2023. jún. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!