Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Melyik a 4 legszegényebb...

Melyik a 4 legszegényebb megye az orszagban?

Figyelt kérdés
Borsod ,Baranya ,Somogy ,Szabolcs Szatmár ?
2023. jún. 2. 13:52
 1/10 anonim ***** válasza:
34%

Budapest, Debrecen, Győr, Székesfehérvár, Sopron. Ezeket a városokat leszamitva szerintem minden lejtőn van.


Direkt nem írtam Szegedet se, személyes tapasztalat, hogy mennyire hanyatló, gyermekkori barátaim már mind Budapesten élnek onnan.


Megyét így nyilván nem éri meg felsorolni párat leszamitva az összes

2023. jún. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%

Kérdező, én Nógrádot mindenképp belevenném.

Borsod, Szabolcs, ezzel egyetértek.

Hogy a negyedik mi lenne, abban bizonytalan vagyok. Heves, Békés és Somogy egyaránt lehetne szerintem.

2023. jún. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
46%
Szabolcs az tuti benne van.Igaz itt lakom de egyetértek.A másik ami szinte biztos az Borsod
2023. jún. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Upsz. Nogradot kihagytam de igen szerintem az is elférne bőven a listán .
2023. jún. 2. 13:58
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
Debrecen is az... Csak az IT-esek keresnek jól itt.
2023. jún. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Megyére nehéz lenontani, mert ezeknek a megyének is vannak úgymond kevésbé szegény részei. De somogy déli része, baranya pécsen kívüli része. Délkelett magyarország egyes részei. Szabolcs, borsod egyes részei, és nógrád.
2023. jún. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
51%
10 éves adatok alapján készült, de nagyjából még ma is megállja a helyét. A sötétebb kék helyen a legszegényebb helyeket, pirossal a gazdagabb részeket jelölik. [link]
2023. jún. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
66%
Szégyen ez az ország
2023. jún. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
54%

Az igaz, hogy Kaposvar az egyik legszegenyebb megyeszekhely, de egesz Somogyra nem lehet ezt rahuzni, nezd csak meg hany Balaton parti telepules van.

Borsod, Szabolcs melle en Bekest es Nogradot tennem

2023. jún. 6. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Borsod, Szabolcs, Nógrád biztos benne van a legszegényebb 4-ben, utánuk talán Békés jöhet, esetleg Baranya.
2023. jún. 6. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!