Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ha nem sértően de utaltam és...

Ha nem sértően de utaltam és meg is kérdeztem a lakótársamat hogy a palija ideköltözött e mert sokszor volt itt 4 5 éjszakát és utaltam rá hogy ne jöjjön annyit és még is felhozza szóljak a tulajnak?

Figyelt kérdés
2023. jún. 19. 21:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha a palija félig-meddig oda költözött, akkor méltányos lenne, ha többet fizetnének a közös költségekből. Ha erre nem hajlandó, én szólnék a tulajnak, hogy innentől csak egyharmadot fizetsz, a kétharmadot hajtsa be tőlük.
2023. jún. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Először is ne utalgass, mint egy idióta, hanem egyenesen, kertelés nélkül beszélj a lakótársaddal. Ha nem lehet vele megbeszélni, akkor mehetsz a tulajhoz.
2023. jún. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nem utalgattam a lakótársamnak, így kérdeztem meg: xy a barátod amúgy ideköltözött? Csak mert gyakran volt itt az utóbbi időben azért gondoltam hogy megkérdezem mert akkor a rezsit úgy osszuk. Erre ő ja csak most így jött ki jövőhéten már nem lesz így. ez volt a valasz. kb 2 hete szóltam de szerintem megint újrafog kezdődni minden. A telefont senkinek nem veszi fel ha a tulaj is hívja bármiben akkor sem.
2023. jún. 19. 21:44
 4/10 anonim ***** válasza:
Akkorj beszélj a tulajjal hogy 3 emberre számoljon és ez nem a te részedre bővült.
2023. jún. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Alapból 3 szoba van 3an lakunk
2023. jún. 19. 21:51
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

"Először is ne utalgass, mint egy idióta, hanem egyenesen, kertelés nélkül beszélj a lakótársaddal."


Szerinted ha ez nem ment neki 1 évig, akkor majd most fog? :D


https://www.gyakorikerdesek.hu/otthon__alberlet__11959453-az..

2023. jún. 20. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2023. jún. 20. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Váó. Durva mennyi debil visszatérő van ezen az oldalon, valami berögzött mániával.
2023. jún. 20. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja, hogy ez is egy visszatérő nyomorék? Hát akkor erre csak annyit lehet mondani, hogy kussolj és tűrjed tovább, meg utalgass mint egy retardáűlt óvodás :D
2023. jún. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__tanul..

Ezt a hülyegyereket senki sem übereli, aki más másfél éve ezt kérdezi. GYK moderáció szerint minden rendben van a kérdéssel és a kérdést feltevővel. :D

2023. jún. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!