Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Titeket nem zavarna ha mindkét...

Titeket nem zavarna ha mindkét lakótársnak palija lenne és állandóan 1 héten többször csak ez lenne hogy ott vannak?

Figyelt kérdés
2022. nov. 6. 19:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%

Ez a bérleti jogviszony szempontjából sincs rendben.

Hogy a párok közt anyagilag hogy van rendezve, az meg egy másik érdekes kérdés.

Szerintem ezek a fiúk élősködnek a párjukon és a bérbeadón is.

2022. nov. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
egybe van a bérleti díjban a rezsi is meg stb így semmit nem fogyasztanak. Az egyik csaj barátja nem mindig van itt de a másik az kb van úgy hogy 3x itt van csak vele jobban jóba vagyok.
2022. nov. 6. 19:54
 3/15 anonim ***** válasza:
84%
Akkor itt a legnagyobb probléma, hogy neked nincs párod! Ha lenne a ti is ugyan ezt csinálnátok...
2022. nov. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%

2: Igen, csak tudod a bérleti díj 3 főre szól és arra, hogy nem lakik ott plusz ember.

Nem mondod, hogy nem pisilnek, nem alszanak, nem fürödnek ott a fiúk?...

2022. nov. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
na hát engem nem érdekel senki mert engem mindenki csak átb@sz, és szerintem én nem hoznám fel annyit, tiszteletben tartanám a másikat, meg rájöttem én nagyon szeretek amúgy magamban lenni :/
2022. nov. 6. 20:09
 6/15 A kérdező kommentje:
aludnak itt, pisilnek fürödni nem nagyon szoktak :D
2022. nov. 6. 20:10
 7/15 anonim ***** válasza:
96%

Olyan szempontból meg tudom érteni a kérdezőt, hogy ha össze költözöl 2 emberrel, akkor te 2 emberrel szeretnél lakni, nem pedig 2+2-vel.


Ettől függetlenül nyilván az sem mondható, hogy most akkor senki ne hozza fel a párját, csak azért mert a lakótárs egyedülálló.

2022. nov. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Zavarna, de azért felhoznám a beszélgetésben, hogy az illető lakótársak nem gondolnak arra, hogy ez esetleg mások számára zavaró lehet ? Ennyire nincs bennük empátia ? Ez persze nyilván feszültséget keltene, de legalább az érzékenyebb lelkületűekben felébredne valamiféle gondolat, hogy talán nem voltak tekintettel másokra.
2022. nov. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
én is ezen gondolkoztam hogy ezen nem gondolkoznak el? eddig ez a második albérletem amiben vagyok de nem tudom sehol se jó már lassan másokkal főleg így h idegenek
2022. nov. 6. 21:08
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Mindig ez szokott lenni, a dugópajtiból kapcsolat lesz, majd beköltözteti heti 4 napra a faszit/csajt, végül te vagy a f.sz, hogy beleszólsz hogy a nagy románcban ugyan kussoljanak már el hajnali 2kor meg fizessenek több rezsit.
2022. nov. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!