Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » GYŐR környéki etnikum-mentes...

GYŐR környéki etnikum-mentes falvak/kisvárosok melyek lehetnek? (Vagy ha vannak is, de nagyon nyugisak, akkor e nem betörésekből élő kisebbség a családunk esetén nem jelent gondot/problémát! Az így még beleférne.)

Figyelt kérdés

Szívből remélem nem kértem lehetetlent!


Kérlek írjátok, hogy vannak még ott nyugaton nyugalmas falvak letelepedésre (akár 10-15-20-25 km-re Győr csodaszép, hangulatos városától, nekünk még a távoli 20-25 km sem jelent leküzdhetetlen gondot), mert itt keleten olyan településen vagyunk jelenleg, ahol körben, szinte az összes környező faluban kisebbség van bőségesen - és sajnos nagyon nem nyugisak!


Munka miatt költöznénk (pontosabban nekem ajánlottak egy visszautasíthatatlan összeget), de Győr megfizethetetlen.


Eladjuk a házat, Győr közelében pedig - végre már - szeretnénk olyan ingatlan vásárolni, melynél annak napi szintű elhagyása esetén sem kell fogcsikorgatva azon izgulni, hogy vajon mi lesz a házzal, ha nem vagyunk pár órára a közelében. (Persze azért riasztó, felvevő kamera itt is lesz, de ez nem tartozik a kiíráshoz.)


Nagyon megköszönném, ha tudnátok Győr közeli, etnikum-mentes (vagy esetleg hétköznapi munkákból élő, ezért probléma-mentes kisebbséget tartalmazó) településeket ajánlani!


Hálás lennék érte!



2023. jún. 24. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Győr tele van pikós kissebbségivel és a biciklik 10esével tünnek el naponta. Nem az a nyugis város már, éjjel egyátalan nem mennék utcára. Hajléktalan is rengeteg van.


Amúgy Enese, Kóny, Rábapatona, Győrzámoly. Semmiképp sem Győrszentiván.

2023. jún. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
De lejjebb is Pannonhalma fele, Győrújbarát stb teljesen rendben vannak.
2023. jún. 25. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az Arkadhoz se lehet letenni a biciklit, mert 30 perc mulva mar nincs ott.

Amugy barhol nezhetsz, de sokat kell keresni. Nekem a csornai a kedvenc jarasom. Igy arra fele keresnek lehet. Kony, Enese, Ikreny, Patona. Szerintem eleg nyugisak, de fel es le is hasonlokat tapasztaltam. Csapd fel a terkepet tobbnyire ugyis az arak fognak nyerni. Drágaság van. Ha haz nezőbe mész, pedig latod a kornyeket.

2023. jún. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajnos nincs ilyen, ha találsz is A fokozott akkugyártelepítés miatt tizezrével jön majd a Kínai, meg ukrán családostúl, egy fokkal se jobbak mint a cigányok.
2023. júl. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!