Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Tájékozódni szeretnék helyiekt...

Tájékozódni szeretnék helyiektől, hogy a Debrecen környéki települések közül a lehető legkevesebb probléma hol van a helyi kisebbséggel? Vagy hol vannak ezen (Debrecentől max. 10-17 km-re levő községek közül) a legkevesebben?

Figyelt kérdés

Arról olvastam, hogy Debrecenben elég jó (lett) a közbiztonság (mostanában), de ez mely kisebb településekre igaz?


Betörések (illetve be nem törések) és a betörésekből eredő (felfeszítések miatti) károk érdekesek elsősorban. Tudom, kamera és riasztó (és ezek kitáblázva) manapság alap kell már legyen.



2021. dec. 4. 18:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ahol a legdrágábbak az ingatlanok, ott a legkevesebb a cigány.


Ez a világon mindenütt így van.Minél több a néger/migráns/cigány egy környéken, annál olcsóbb és minél kevesebb, annál drágább.


Szóval, ha 3 millióért árulnak egy 50 négyzetméteres lakást, az gyanús.

2021. dec. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm neked!


Helyiekhez: akkor Hajdúszoboszló kivételével mi számít (még) Debrecen közelében drága településnek?

2021. dec. 4. 19:28
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mely települések drágák?

Józsa, Pallag, Bocskaikert, Ebes, Mikepércs - felkészül Ondód, Kismacs, Nagymacs, Sámsonkert stb. stb.

2021. dec. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szepesen ne vegyél a repülőtér miatt: a fejed fölött lenne a le,-felszállási irány... a forgalom meg nem kicsi.
2021. dec. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönet! :)


Mikepércs drága? Nekem (csak néhányszor voltam átutazóban ott) olyan kis hangulattalan, csúnya szóval fogalmazva olyan semmilyen településnek tűnt.

Bár lehet kisebbség alig van ott...


Sámsonkerten nincsenek véletlenül (túl) sokan? Mintha úgy tűnt volna...

Persze tévedhetek.

2021. dec. 4. 21:10
 6/8 anonim ***** válasza:

Nyomokban mindenütt van kisebbség.

Mikepércsen arányaiban kevesebb. Új részek épülnek, csak ahhoz le kell térni a 47-esről... (a hírek szerint rövidesen egybeépül Debrecennel; és növekszik a lakossága)

Sámsonkertben is vannak - mint mindenütt - csak érezhetően kevesebben.


De pl Hajdúhadház, Téglás a leginkább kisebbségiek által lakott helyek, és az ott-lakók kikérik maguknak, hogy ott balhéznának, a kisebbségiek.

Mondjuk munka az van, aki akar közülük az dolgozhat ezerrel! Reggelente autós karavánok viszik a melósokat az építkezésekre.

2021. dec. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az információkat!
2021. dec. 5. 12:45
 8/8 anonim ***** válasza:
83%
Sámsonkertben is vannak azért, de annyira nem vészes. Bűnözés is van (a mi környékünk szerencsére már nyugisabb az elmúlt években), de erőszakos bűncselekmények azért nincsenek, meg házakba való betörésről sem hallottam, inkább csak a kertből visznek el dolgokat. Ami viszont aggasztó, hogy egyre többen vannak, bár ez országos tendencia.
2021. dec. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!