Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Büdös szag a szomszédból, miért?

911 lolol kérdése:

Büdös szag a szomszédból, miért?

Figyelt kérdés
Romló dögtetem és bűzlő halszag jön ki a szomszédon lakásából amikor elmegyek előtte, szerintetek miért lehet ez?

2023. jún. 25. 20:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Kopogj be egyszer-kétszer, ha nincs válasz, hívd a rendőrséget. Lehet, hogy a tulaj már halott.
2023. jún. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Lehet, hogy Whoopi Goldberg érkezett látogatóba. :D
2023. jún. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Kitana. ***** válasza:
100%

Lehet meghalt, de ennél kevésbé drasztikus válasz lehet az is, hogy szimplán nem takarít megfelelően és ilyen melegben nagyon gyorsan berohad bármi, ha nincs klímája. Pl nálam valamelyik nap szintén iszonyú büdös volt, mert nem mosogattam el pár napig, nem volt sok mosatlan, gondoltam ráér majd hétvégén, viszont teafilterestül hagytam a mosogatóban egy bögrét és annak lett undorító szaga. Pedig direkt szoktam erre figyelni, mert napközben nem klímázok, amíg nem vagyok itthon, a szemetet mindig leviszem, a mosatlan is általában elöblített edények. :D

Szóval ha a szomszédod elhanyagolja ezeket a dolgokat, szerintem simán kiszűrődhet a szag.

2023. jún. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
50%
Dahmer a szomszéd vezetékneve?
2023. jún. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%
lehet komposzt közé rakta a husit :D
2023. jún. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha még él, akkor sem érdemes félvállról venni. Jópofa vicc,amit korábban írtak, de Dahmer is sokáig megúszta a dolgot.

Jobb, ha nem adunk esélyt a hozzá hasonlóknak.

2023. jún. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Tőle kérdezd először, és kérd a szaghatás megszüntetésére.


Ha nincs megoldás, akkor jegyzőhöz kell fordulnod,és majd a hatóságok rendet tesznek. Nem vagy köteles elviselni más bűzét.

2023. jún. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg dögszag jön, akkor én mindenképpen a rendőrséget hívnám. Ha "csak" állati tetemek rohadnak nála, az sem normális dolog, de lehet megölt valakit vagy ő maga halt meg és a holttest bűzlik...
2023. jún. 26. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyebkent halnak meg emberek otthon elfeledve, maganyosan.
2023. jún. 26. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
53%
Írj a nébihnek
2023. jún. 26. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!