Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Pest megye,aggloban lakok...

Pest megye,aggloban lakok nalatok is füst szag van?

Figyelt kérdés

Egyszeruen felhaborito,hogy sotetedes utan egy hatalmas nagy fust felho az udvarom.

Szelloztetni,setalni nem lehet.


Most komolyan muszaj minden szirszart elegetni masoknak?

Komolyan ezt tamogatja a vityó?


Gondolom az ő kornyekene nem tuzel senki szemettel,de en pusztuljak meg tudorakba a sok szemettel autogumival tuzelo miatt.


Mielott valaki irna h biztos suar kornyeken laksz,nem nem lakok szegeny kornyeken nem is rozsadomb de nem is ozd.


2022. okt. 18. 19:32
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Ezen a télen jobb, ha felkészülsz erre. Az egész országban ez lesz, mert a csóró Fideszesek most épp próbálnak nem megfagyni, hogy majd lehessen menni tapsolni a vezérnek. Nem tudsz mit tenni ennyi birkával.
2022. okt. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
7%
Köszönjük, Hiszti Kriszti.
2022. okt. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
6%

Azt hittem, a kérdező ostobaságát már nem lehet alulmúlni, de tévedtem... Egyeseknek az őszi avarégetésről is kapásból Orbán és Fidesz jut eszébe. Mellesleg:

[link]

Nem lehet mit tenni ennyi megkeseredett ellenzéki papucsállakával! :)

2022. okt. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%

#3


Ha nem lennél olyan hülye, mint amilyen vagy, akkor tudnád, hogy minden áldott nap nem lehet csak úgy avart égetni, szóval jah, nem kéne okoskodni. Ti, fideszes csóró csicskák próbáltok nem megfagyni és addig tönkreteszitek mások életét is :D

2022. okt. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
#4: Szánlak, te agyalágyult! :D
2022. okt. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Amikor az avar eg,annak nem ilyen szuros torokkaparos szaga van. Azt ismerem. Raadasul nem hiszem hogy valaki minden nap avart egetne pont sotetedss utan,amikor ugye mar nem latszik hogy dől a fekete fust a kemenyekbol mivel szemettel es autogumival tuzelnek.
2022. okt. 18. 19:52
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
#8: Folytasd, ilyen jókat csak a Dumaszínházban szoktam röhögni, de ott fizetek poénokért, rajtad viszont ingyen röhögök. :)
2022. okt. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

Honnét szed valaki annyi autógumit meg szemetet?


Én utálom a Fideszt is, de ha nem ők nyertek volna, akkor az első köbméter gázért is piaci árat kellene fizetni.

Tehát, még rosszabb lenne a helyzet.

2022. okt. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!