Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Debrecenben legalább MUNKALEHE...

Debrecenben legalább MUNKALEHETŐSÉG VAN (szakmunkákra, burkolás+szobafestés)? Ha már itt (IS) ennyien ekézik, mondván pénzek érkezése ellenére alig fejlődik, nincs hangulatos utcaképe, porzik, trágyaszagú, kisebbségiek zaklatják este a járókelőket...

Figyelt kérdés

...tele van (már) faluról feljött lenéző bunkó viselkedésű egyénekkel, emberek komorak, közlekedési dugók állandóak, tömegközlekedés (már) katasztrófa, nincs semmilyen kirándulási lehetőség, és így tovább - olvasható ezen a fórumon is rendre, évek óta a többnél is több negatív vélemény.


Munkalehetőségek (pl. fenti fizikai munkák tekintetében) mind vállalkozók, mind alkalmazottak számára legalább vannak - ha már ennyire rossz mind a város, mind annak környéke?



2023. jún. 26. 22:57
 1/8 anonim ***** válasza:
45%
Kicsit úgy képzeld el mint a gta san andreast. Idő amíg kiépíted a kapcsolataidat. Megkell tanulnod bunyozni és lőni. Több kétes alaknak is kell munkát vállalnod, de ha ezeket mind végig csinálod, akkor te leszel a legnagyobb ász a városban. Emlékszelnmit mondott batman alfrédnak gothamről? Még van remény...
2023. jún. 27. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%

#1

honnan tudod hogy ugyanaz az ember írja ki őket? amúgy debrecen tényleg egy putri

2023. jún. 27. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%
Persze, foldkapalas, funyiras, kertgondozas, fakivagas, erdojaras, gombaszedes, madarijesztes, fu novesztes, kell meg ennel tobb?
2023. jún. 27. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%

Debreceni vagyok én is. Hát szégyellem. Undorító mentalitás, elég csak a helyi oldalakat megnézni. Már egynek sem vagyok tagja, de sokszor még a paplan alá is bemászik ez a borzasztó sok rossz állapotú, kezeletlen pszichátria beteg elme. És a személyes élet sem különb, ugyanis a fórumban dolgozom.

Múltkor előttem a mozgólépcsőn a család egy dologért ment.

Hátha ott van a Mobilfox member pasi, aki leszólítja az embereket és ajándékot ad. Ez a családi program 2 kisgyerekkel.

2023. jún. 27. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
17%
5 - Debrecen helyében én szégyellnélek téged!
2023. jún. 27. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
32%

Szerencsére nincs dolgom a vélemenyeddel és még csak nem is kérdeztem. Legközelebb kérdezd meg, hogy érdekel-e. Hogy mondhassam azt, hogy nem.

Ha magadra vetted, hát... azzal sem nekem van dolgom.

2023. jún. 27. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
29%
Nyiregyhaza többet ad!
2023. jún. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
78%

Debrecen tényleg egyre inkább egy ipari gettó lesz. Az emberek tényleg országos szinten is a legsuttyóbbak, de leginkább a néhány éve betelepültek. Az őslakosok kultúráltabbak, bár belőlük alig van mert költöznek elfele, pont a fentiek miatt.


Kétkezi meló viszont van bőven és gennyesre keresheted vele magad, mert a sok bmw-s terepjárós csok-os újgazdag suttyó nem tudja már mire b@ssza el a pénzét, hát feszt építkeznek, felújítanak. Egy burkoló többet kereshet mint egy orvos a hálapénzekkel. Persze kérdés mi lesz, ha vége lesz a babaváró hitelnek, csoknak meg a többi fidesz agyrémnek, onnantól valszeg vége lesz az építési vállalkozók királysága is egy rövid időre legalább is.

2023. jún. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!