Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A legtöbb fiatal miért nem...

A legtöbb fiatal miért nem akar egyáltalán Nyugatra költözni?

Figyelt kérdés

Külföldön lakom, és ismerkedem olyanokkal akik Magyarországon laknak, de náluk szinte mind kizáró tényező volt, hogy én nem Magyarországon lakom.

Én is majd haza akar költözni 5-10 év múlva, de még ennyi időre sem költözne ki senki külföldre. Mi olyan jó Magyarországon, hogy pár évre sem lehet otthagyni? Vagy semmi nyelvtudásuk sincs? Nekem mindegy, hogy melyik országban lakom, mindenhol úgy csinálom, hogy jól érezzem magam.



2023. júl. 2. 17:57
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Meg azt mondják a hírekben is hogy minden 2. fiatal külföldre tervezi a jövőjét. Akkor ez mégsem igaz?
2023. júl. 2. 17:58
 2/19 anonim ***** válasza:
79%

Mert nem mindenki hagyja itt gondolkodás nélkül a családját és a barátait.

Nem mindenki úgy áll hozzá, hogy "Há majd kint lesznek új barik oszt jóleszazúgy".

2023. júl. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

De hát itt egyáltalán nem arról van szó, hogy nem akarnak Nyugatra költözni, hanem, hogy nem akarnak külföldre költözni ÉRTED. Azt meg te se gondoltad komolyan, hogy akivel épphogy elkezdesz ismerkedni, otthagy csapot-papot meg a szülőhazáját, otthonát…

Egyébként a barátaim nagyrésze nyugatabbra költözött, de mindegyikük személyes okokból, egyetemet, munkát kezdett ott, és kialakította a saját kis életét, AZTÁN elkezdett ismerkedni ottani emberekkel.

2023. júl. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
18%

Mi olyan jó? 22-30 millió forint között sík telkes családi házad lehet, ha szeretnél családot, boldogan élhettek magyarországon is, azt leszámítva hogy gusztustalan férgekből áll a kormány, drágaság van, és ügyesnek kell lenni hogy jó munkahelyed legyen, de ezért ne is tanulj 30 éves korodig...


Külföldön lehet jól keresni, álmokkal fekszel és kelsz, de saját ingatlan 5-ből 3 embernek lehetetlen, én pedig szeretem a sajátot, tudod kölcsön autót sem olyan vezetni, mint azt ami a Tiéd!

2023. júl. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
85%

Igen,ahogy az 1-e is írja.

Ezen kívül nyelvtudás hiánya,szaktudás megfelelőségének kérdése,és hát azért kell egy kis alaptőke is erre arra.

Szóval nem úgy megy az,hogy pepakolok egy tákába és évekre csá.

Meg szerintem sokan csak méregből mondogatják,hogy elmennek Mo.-ról és falják a média hergelést,amiben persze sok igazság van,de azért nem olyan rossz itt,mint amennyire sokan "reklámozzák".

2023. júl. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
64%
Ha költözhetek hozzád a kutyáimmal együtt, akkor csomagolok is. De reálisan nézve, azért kéne legalább 2 millió forint alaptőke egy biztonságos elinduláshoz, és nekem most nincs annyim. Ha lesz, költözök, van végzettségem, nyelvtudásom.
2023. júl. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
95%
#4 "saját ingatlan 5-ből 3 embernek lehetetlen" - ez szerintem most már Magyarországra is igaz.
2023. júl. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
84%

De miért lenne kötelező kimenni bárhova? Úgy mondod, mintha az alap helyzet az lenne, hogy mindenki megy, a kivétel meg az, ha valaki marad. Olyan hülye, fordított logika.


A sok sírástól nem látod, hogy van, akinek jó itt. Vagy mérlegeli, hogy mi lenne a pozitív oldala, mi a negatív, aztán az alapján inkább marad.

Ha neked mindenhol jó, akkor miért mész máshova? Ennyi erővel itt is jó lenne, nem?

2023. júl. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
57%

#5 "nem olyan rossz itt,mint amennyire sokan "reklámozzák"."


Hát de. Aki élt már külföldön, az tudja, hogy de, tényleg rossz itt, fostalicska ez az ország.

2023. júl. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
55%

Már ne haragudj, de mi a fsz??? Te komolyan azt akarod, hogy miattad koltözzenek ki hozzád emberek, mert neked ott társasságra van szükséged, és alkalmatlan vagy helyben ismerkedéshez???


Gondolt ezt át mégegyszer, mert ez így nagyon para.

2023. júl. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!